header image
Home arrow خبرنامه الکترونیک فرزان arrow => ویژه نامه هشتمین سالگرد فرزان - آذر 1388 arrow ارتباطات پژوهشی: در سالی که گذشت، فرزان با حضور در دو نمایشگاه به معرفی دستاوردهای خود پرداخت.
ارتباطات پژوهشی: در سالی که گذشت، فرزان با حضور در دو نمایشگاه به معرفی دستاوردهای خود پرداخت.
موسسه فرزان در نمايشگاه 4 روزه دهمين كنگره بین المللی دانشجويان علوم پزشكي ايران حضوري فعال داشت. در طي زمان برگزاري اين نمايشگاه، موسسه، خدمات و دستاوردهاي پژوهشي خود را ارائه و معرفی کرد. 

در طي زمان برگزاری نمایشگاه، بازديدكنندگاني از طيف دانشجويان تا اساتيد داخلي و خارجي و مدیران پژوهشی در غرفه موسسه حضور يافته و با فعاليتهای متنوع آن آشنا شدند. تعدادي از پژوهشگران و اساتيد حوزه علوم پزشكي ضمن آشنايي با فعاليت هاي موسسه، با تکمیل فرم، آمادگي خود را جهت همكاري اعلام داشته و يا تمايل خويش را جهت استفاده از خدمات ارائه شده ابراز داشتند. در همين ارتباط برخي از پژوهشگران علاقمند و واجد شرایط جهت همکاری به عنوان نماينده موسسه در مراکز و دانشگاه هاي متبوع خويش اعلام آمادگي نمودند.

همچنین موسسه فرزان در نخستین گردهمایی علمی انجمن سردبیران نشریات علوم پزشکی کشور نیز حضور فعالی داشت. این گردهمایی با همکاری پژوهشکده غدد درون ریز و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی و با حضور معاون محترم تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، در21 آبان 1388 برگزار شد. موسسه فرزان با حضور خود در این گردهمایی، خدمات خود را در زمینه نمایه سازی و بهبود کیفیت مجلات معرفی نمود.صفحات اجتماعی