header image
Home arrow خبرنامه الکترونیک فرزان arrow خبرنامه شماره 39,38 - بهمن و اسفند 1389 arrow جشنواره پژوهشی: بیست و سومین جشنواره بین المللی خوارزمی برگزار شد.
جشنواره پژوهشی: بیست و سومین جشنواره بین المللی خوارزمی برگزار شد.

بیست و سومین جشنواره بین المللی خوارزمی با تقدیر از 29 طرح داخلی و خارجی و با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، از مجموع 965 طرح ارسال شده به دبیرخانه جشنواره بین المللی خوارزمی، 22 طرح داخلی و 7 طرح خارجی به عنوان طرحهای برتر انتخاب شده اند.

در این دوره از جشنواره، طرحهای پژوهشی در حوزه های برق و کامپیوتر، مکانیک، طرح ویژه، شیمی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، زیست فناوری، فناوری نانو، مواد و متالورژی و انرژیهای نو، عمران، صنایع و مدیریت فناوری، هنر، معماری و علوم پزشکی به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

برگزیدگان خارجی این جشنواره از کشورهای کانادا، ژاپن، چین و یک ایرانی مقیم خارج هستند.

این جشنواره با حضور معاون اول رئیس جمهور، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزرای علوم و دفاع برگزار شد.


اسامی برگزیدگان به شرح زیر است: 

پژوهشهای بنیادی 

رتبه دوم: 

دکتر الهه الهی 

دکتر سید قاسم حسینی سالکده 

رتبه سوم: 

دکتر شهرام تنگستان نژاد از دانشگاه اصفهان 

دکتر احمد شعبانی از دانشگاه شهید بهشتی 

دکتر عبدالله سلیمی از دانشگاه کردستان


پژوهشهای توسعه ای 

رتبه اول: 

مهندس فرهاد امیری از نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران 

رتبه دوم: 

مهندس حمیدرضا بیات به نمایندگی از شرکت صنایع الکترونیک ایران - شرکت صنایع مخابرات ایران 

رتبه سوم: 

مهندس مرتضی فرجی به نمایندگی از شرکت صنایع الکترونیک ایران- شرکت صنایع الکترونیک شیراز 

مهندس مرتضی زارعی شمس آبادی به نمایندگی از شرکت صنایع الکترونیک ایران-شرکت صنایع الکترواپتیک 

دکتر ناصر رضایی به نمایندگی از شرکت خدمات انفورماتیک


پژوهشهای توسعه ای مشترک 

رتبه سوم:

دکتر مهرداد کازرونی و دکتر افشین کازرونی به نمایندگی گروه ملی صنعتی فولاد ایران

مهندس مهدی سیروس نجف آبادی به نمایندگی از شرکت ایریسا


پژوهشهای کاربردی 

رتبه اول: 

مهندس غلامرضا والی زاده به نمایندگی از شرکت الکترونیک ایران-شرکت صنایع قطعات الکترونیک

رتبه دوم: 

دکتر نوروز محمد نوری

دکتر سید امیرحسین فقهی و مهندس سعیدجعفری کیا 

رتبه سوم: 

دکتر محسن بهرامی از پژوهشگاه هوافضا

مهندس عباس خلقانی به نمایندگی از وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح 

مهندس مهدی نظری مرویان به نمایندگی از شرکت سیما موج 


نوآوری 

رتبه دوم: 

دکتر رضا ثامنی 

رتبه سوم: 

عزیز دوست نوشفق 


اختراعات 

رتبه دوم: 

بهنام خدایار 

رتبه سوم: 

اکبر وجدانی آقاجانی


بخش خارجی 

رتبه اول پژوهشهای کاربردی: پروفسور تامیو ها یاشی از ژاپن 

رتبه سوم پژوهشهای بنیادی: پروفسور سیانگ نن لی از چین تایپه 

رتبه سوم پژوهشهای بنیادی: پروفسور شان جن چنگ از چین تایپه 

رتبه اول پژوهشهای بنیادی: پروفسور فرناند لابری از کانادا 

رتبه اول پژوهشهای بنیادی: پروفسور توفیق موسیوند ایرانی مقیم کشور کانادا

 

خبرنامه

دیگر شماره ها

آمار بازديد

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
صفحات اجتماعی