header image
Home arrow خبرنامه الکترونیک فرزان arrow خبرنامه شماره 39,38 - بهمن و اسفند 1389 arrow هیات علمی: افزایش جذب هیئت علمی در دانشگاههای علوم پزشکی کشور
هیات علمی: افزایش جذب هیئت علمی در دانشگاههای علوم پزشکی کشور

رئیس مرکز امور هئیت علمی وزارت بهداشت از افزایش ظرفیت نهایی جذب هیئت علمی در چهارمین دوره فراخوان جذب در دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور خبر داد.

دکتر محمدحسین اسدی در گفتگو با خبرگزاری مهر افزود: چهارمین فراخوان جذب عضو هیئت علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاههای علوم پزشکی اعلام شده است و با توجه به ظرفیت استخدام این ظرفیت از 900 نفر به یک هزار و 30 نفر افزایش یافت.

وی خاطرنشان کرد: اعضای هیئت علمی در گروه های مختلف آموزشی بالینی، علوم پایه و عمومی جذب خواهند شد و تاکنون دانشگاه علوم پزشکی مشهد دارای بالاترین میزان جذب هیئت علمی است و دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی نیز دارای کمترین ظرفیت است.

دکتر اسدی اضافه کرد: دارا بودن دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی یا گواهی فراغت از تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، دکتری علوم پایه پزشکی (Ph.D) و شرایط سنی از جمله حداکثر سن 35 سال برای دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و 45 سال برای دارندگان مدارک دکتری تخصصی و دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی از جمله شرایط اختصاصی استخدام هیئت علمی علوم پزشکی است.

خبرنامه

دیگر شماره ها

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
صفحات اجتماعی