header image
Home arrow صفحه اصلي arrow صفحه اصلي arrow کارگاه تخصصی Plagiarism ویژه اساتید دردانشگاه علوم پزشکی ساری برگزار شد.
کارگاه تخصصی Plagiarism ویژه اساتید دردانشگاه علوم پزشکی ساری برگزار شد.
1389/01/22 ساعت 05:10:59

کارگاه تخصصی Plagiarism ویژه اساتید در تاریخ پنجشنبه 29 بهمن 1388 توسط موسسه فرزان و با سخنرانی آقای دکتر شریعتی راد برگزار گردید. در این کارگاه  32 نفر از اساتید و کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی ساری شرکت داشتند.

این کارگاه آموزشی با ارائه اطلاعات نظری و تئوری آغاز شد و بصورت عملی و کاربردی و با شرح نرم افزارهای تخصصی ویژه plagiarism ادامه یافت. در انتهای کارگاه، به تمامی شرکت کنندگان یک حساب کاربری 3ماهه، ویژه دوره آموزش الکترونیک پلژریسم از سری دوره های آموزش پژوهش فراسا نیز ارائه شد.

مهمترین سرفصلهای این کارگاه آموزشی عبارتند بودند از: انواع Plagiarism، چگونه و به چه مطالبی می توان ارجاع داد، راهکارهای تشخیص متون حاوی Plagiarism، راهکارهای مقابله با Plagiarism، قوانین و مقررات مقابله با Plagiarism.

موسسه فرزان برای ارتقای دانش و مهارت پژوهشگران و کیفیت مقالات ایرانی اقدام به طراحی و برگزاری کارگاه های حضوری و الکترونیک plagiarism در سطح کشور کرده است. تا کنون دانشگاه ها و مراکز زیادی برای استفاده از این برنامه آموزشی ابراز تمایل نموده اند. برگزاری این کارگاه ها می تواند با اطلاع رسانی صحیح به پژوهشگران، باعث اجتناب از بروز موارد plagiarism در مقالات پژوهشگران کشورمان گردد.

خبرنامه

دیگر شماره ها

آمار بازديد

حاضرین در سایت
35 میهمان حاضرند
ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
صفحات اجتماعی