header image
Home arrow صفحه اصلي arrow صفحه اصلي arrow کارگاه تخصصی Plagiarism ویژه اساتید دردانشگاه سمنان برگزار شد.
کارگاه تخصصی Plagiarism ویژه اساتید دردانشگاه سمنان برگزار شد.
1389/01/22 ساعت 05:14:28

دومین کارگاه تخصصی Plagiarism ویژه اساتید در تاریخ پنجشنبه 10 اسفند 1388در دانشگاه سمنان برگزار شد.

این کارگاه در دو بخش تئوری و عملی-کاربردی بصورت آموزش نرم افزار، ویژه 50 نفر از اساتید و کارشناسان دانشگاه سمنان برگزار گردید. مدرس دوره  آقای دکتر شریعتی راد بود. در پایان کارگاه جهت استفاده بیشتر و دسترسی به منابع  به تمامی شرکت کنندگان در این کارگاه، حساب کاربری دوره آموزش الکترونیک plagiarism ارائه شد.

از مهمترین سرفصلهای این کارگاه آموزشی می توان به انواع Plagiarism، چگونه و به چه مطالبی می توان ارجاع داد، راهکارهای تشخیص متون حاوی Plagiarism، راهکارهای مقابله با Plagiarism، قوانین و مقررات مقابله با Plagiarism، قوانین دانشگاه و دانشکده ها اشاره کرد. جناب آقای دکتر فرامرز هرمزی معاون پژوهشی این دانشگاه نیز در ابتدای این کارگاه به ایراد سخنانی در رابطه با رشد علمی ایران و مقایسه آن با سایر کشورها پرداختند.

موسسه فرزان برای ارتقای دانش و مهارت پژوهشگران و کیفیت مقالات ایرانی اقدام به طراحی و برگزاری کارگاه های حضوری و الکترونیک plagiarism در سطح کشور کرده است. تا کنون دانشگاه ها و مراکز زیادی برای استفاده از این برنامه آموزشی ابراز تمایل نموده اند. برگزاری این کارگاه ها می تواند با اطلاع رسانی صحیح به پژوهشگران، باعث اجتناب از بروز موارد plagiarism در مقالات پژوهشگران کشورمان گردد.

خبرنامه

دیگر شماره ها

آمار بازديد

حاضرین در سایت
35 میهمان حاضرند
ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
صفحات اجتماعی