header image
Home arrow خبرنامه الکترونیک فرزان arrow خبرنامه شماره 49 فرزان - دی 1389 arrow اخبار کتاب: عضویت 58 دانشگاه در شبکه عرضه فراگیر کتابهای دانشگاهی
اخبار کتاب: عضویت 58 دانشگاه در شبکه عرضه فراگیر کتابهای دانشگاهی

مرکز نشر دانشگاهی با پذیرش 58 دانشگاه کشور در شبکه عرضه فراگیر کتابهای دانشگاهی (شعف)، 3 هزار و 500 کتاب علمی- آموزشی را در 8 حوزه در این شبکه عرضه کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، مرکز نشر دانشگاهی با توجه به پیشرفت تکنولوژی و گسترش فضای مجازی در سطح کشور به ویژه در میان دانشجویان و دانشگاهیان و جهت دسترسی آسان به کتابهای موردنیاز، از سال گذشته اقدام به طراحی و راه اندازی سایت اینترنتی کتابهای دانشگاهی کرده است.

در این سایت که با نام "شعف" (شبکه عرضه فراگیر) راه اندازی شده است، علاوه بر معرفی کتابهای مختلف از ناشران دانشگاهی، دارای بخش جستجو است و از این طریق کاربران می توانند کتابهای مورد نظر را بر اساس عنوان، نام مولف-مترجم، فهرست و نمایه‌ کتابها جستجو کنند.

در حال حاضر 58 دانشگاه کشور به عضویت این شبکه درآمدند و بیش از 3 هزار و 500 عنوان کتاب در هشت حوزه علوم انسانی، علوم اجتماعی، هنر و معماری شهرسازی، علوم پایه، فنی و مهندسی، علوم زیستی و علوم پایه پزشکی، کشاورزی، فرهنگها، واژگانها و واژه نامه‌ها در این سایت قابل دسترسی است.

این کتابها با تخفیف 10 درصد برای استفاده دانشجویان از طریق سایت فروشگاه اینترنتی کتابهای دانشگاهی به آدرس www.bookiup.ir قابل دسترسی است.  

 

صفحات اجتماعی