header image
Home arrow خبرنامه الکترونیک فرزان arrow خبرنامه های شماره 54 و 55 فرزان - خرداد و تیر 1390  arrow خبر فرزان: انعقاد قرارداد همکاری با مرکز تحقیقات پوست و جذام
خبر فرزان: انعقاد قرارداد همکاری با مرکز تحقیقات پوست و جذام
1390/05/30 ساعت 12:20:02

"مرکز آموزش و پژوهش بیماریهای پوست و جذام دانشگاه علوم پزشکی تهران" و "موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان" در زمینه ایجاد پایگاه آنلاین ثبت و مدیریت اطلاعات بالینی بیماران درماتیت تماسی (CDR) قرارداد همکاری امضا کردند.
به موجب این قرارداد ایجاد و راه انداری پایگاه آنلاین ثبت و مدیریت اطلاعات بالینی بیماران درماتیت تماسی به عنوان نخستین سامانه ثبت این بیماری در دستور کار قرار گرفت. مرکز تحقیقات پوست و جذام به عنوان پشتوانه علمی و اعتباری سامانه و موسسه فرزان با تکیه بر توانمندیهای نرم افزار مدیریت اطلاعات بالینی فرادیتا، به عنوان بازوی فنی سامانه ایفای نقش خواهند نمود.
مرکز آموزش و پژوهش بیماریهای پوست و جذام، از سال 1371 با هدف ايجاد هماهنگي ميان تمامي فعاليتهاي آموزشي و پژوهشي در زمينه بيماريهاي پوست وجذام تاسیس و پایه گذاری گردید. این مرکز آموزشی و پژوهشی تاکنون منشا ده ها طرح تحقیقاتی در سطح ملی و بین المللی و تربیت ده ها متخصص بیماریهای پوست بوده است.
موسسه توسعه دانش پژوهش و فناوری فرزان از بدو تأسيس در سال 1380 تــاكنون در زمینه های طراحی و اجرای پژوهشهای بالینی، طراحی و اجرای مطالعات علم سنجی، ایجاد زیرساختهای پژوهشی فناوری اطلاعات، خدمات ویرایش و ارتقای کیفی به مجلات پژوهشی، ایجاد زیر ساخت آنلاین آموزشهای الکترونیک و نگارش علمی و مشاوره پژوهشی ارائه خدمات می نماید.

خبرنامه

دیگر شماره ها

آمار بازديد

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
صفحات اجتماعی