header image
Home arrow خبرنامه الکترونیک فرزان arrow خبرنامه هاي شماره 56 و 57 فرزان - مرداد و شهریور1390 arrow  انتصاب پژوهشی: سرپرست مرکز اطلاعات و مدارک علمی پژوهشگاه علوم و فناوری منصوب شد.
انتصاب پژوهشی: سرپرست مرکز اطلاعات و مدارک علمی پژوهشگاه علوم و فناوری منصوب شد.

سرپرست جدید مرکز اطلاعات و مدارک علمی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران منصوب شد. بر این اساس، دکتر یزدان منصوریان به عنوان سرپرست جدید مرکز اطلاعات و مدارک علمی ایران داک معرفی شد.

مرکز اطلاعات و مدارک علمی ایران، کار خود را از سال 1347 آغاز کرده و تاکنون بیش از 615 هزار رکورد اطلاعاتی را در خود جای داده که این تعداد، بیش از 163 هزار پایان نامه را شامل می‌شود.

در حال حاضر مرکز اطلاعات و مدارک علمی ایران به عنوان یکی از بخش‌های پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران به فعالیت‌هایی نظیر ثبت پیشنهاده (پروپوزال) و اطلاعات پایان‌نامه‌های دانشگاهی مشغول است.

یزدان منصوریان فارغ‌ التحصیل دکترای علوم کتابداری و اطلاع رسانی از دانشگاه شفیلد انگلستان، استادیار، عضو هیئت علمی گروه کتابداری و اطلاع‌رسانی دانشگاه تربیت معلم تهران است.
در پی این انتصاب، رحمت الله همتی رئیس پیشین این مرکز، به عنوان مشاور رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران در امور مربوط به مدیریت دانش و اطلاعات معرفی شد.

صفحات اجتماعی