header image
Home arrow خبرنامه الکترونیک فرزان arrow خبرنامه هاي شماره 56 و 57 فرزان - مرداد و شهریور1390 arrow  توفیقی دیگر: وب سایت فراسا توسط موتور جستجوی گوگل حائز رتبه 5 در رتبه بندی صفحات (Page Rank) شد.
توفیقی دیگر: وب سایت فراسا توسط موتور جستجوی گوگل حائز رتبه 5 در رتبه بندی صفحات (Page Rank) شد.

رتبه وب سایت سامانه آموزش و سنجش الکترونیک فراسا در سیستم رتبه بندی صفحات (Page Rank) موتور جستجوی گوگل، به رتبه 5 ارتقا یافت. طی یک سال اخیر رتبه این وب سایت از صفر به 5 رسیده است. اهمیت این موضوع زمانی آشکار می گردد که پربیننده ترین سایتهای فارسی همچون سایتهای خبری حداکثر دارای رتبه های 5 و 6 و یا 7 هستند.
فراسا با دارا بودن بیش از 200 دوره آموزشی و 5000 کاربر از بیش از 45 دانشگاه، مرکز تحقیقاتی و سازمانهای سراسر کشور، از پربازدیدترین وب سایتهای موسسه فرزان می باشد.
توضیح اینکه موتور جستجوی گوگل، وب سایتها را با عددی که آن را Page Rank می نامد رتبه بندی می کند. این عدد در مقیاس صفر تا ۱۰ ارائه می شود و برای صاحبان وب سایت ها ارزش زیادی دارد. هر چه این عدد به ۱۰ نزدیکتر باشد در نتایج جستجو شانس بیشتری دارد تا در نتایج جستجوی اول قرار گیرد و در نتیجه بیشتر دیده خواهد شد و ترافیک بیشتری برای آن وب سایت در پی خواهد داشت.
لازم به ذکر است که وب سایت گوگل تنها وب سایتی است که دارای رتبه 10 می باشد و پس از آن وب سایت یاهو با رتبه 9 قرار دارد.

http://farzaninstitute.com/pic/rank.JPG

صفحات اجتماعی