header image
Home arrow خبرنامه الکترونیک فرزان arrow ویژه نامه دهمین سالگرد تاسیس فرزان arrow همکاری با مراکز: انعقاد قرارداد همکاری با 22 دانشگاه و تعداد کثیری دیگر از مراکز تحقیقاتی و انجمنها
همکاری با مراکز: انعقاد قرارداد همکاری با 22 دانشگاه و تعداد کثیری دیگر از مراکز تحقیقاتی و انجمنها

با گذشت 10 سال از فعالیتهای موسسه فرزان و کسب تجارب ارزشمند در آموزش و پژوهش، این موسسه مفتخر است که "فرزان" را به عنوان مرکزی نام آشنا در بین دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی، انجمنهای علمی و سازمانهای متولی امر پژوهش معرفی نماید.

در سالی که گذشت، موسسه فرزان با کسب عناوینی چون کارآفرین برتر ملی و کارآفرین برتر استان تهران بیش از پیش در عرصه پژوهش حضور داشت. در این میان، انعقاد قرارداد همکاری با 22 دانشگاه و تعداد کثیری از مراکز تحقیقاتی و انجمنهای علمی، برگ زرینی در زمینه خدمت رسانی فرزان به جامعه علمی کشور می باشد که در سال 90 رقم خورده است. امید است که در سایه همکاریهای مشترک، شاهد اعتلای جایگاه علمی و ارتقای شاخصهای پژوهشی و تولید علم کشور باشیم.

موسسه فرزان آمادگی خود را برای همکاری های آموزشی و پژوهشی با کلیه مراکز علمی و پژوهشی کشور اعلام داشته و همواره در راه خدمت رسانی به پژوهشگران کشورمان، منشور اخلاقی فرزان را سرلوحه کار خود قرار داده است.

خبرنامه

دیگر شماره ها

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
صفحات اجتماعی