header image
Home arrow خبرنامه الکترونیک فرزان arrow خبرنامه شماره 68 فرزان- مرداد 1391 arrow جشنواره های پژوهشی: جزئیات شرکت در هجدهمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی اعلام شد.
جشنواره های پژوهشی: جزئیات شرکت در هجدهمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی اعلام شد.

هجدهمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی به منظور معرفی فعالیت های برتر و نوآورانه علوم پزشکی دی ماه برگزار می شود. پژوهشگران کشور تا 30 مهرماه فرصت دارند در این جشنواره شرکت کنند.
محمدرضا حسنی - دبیر هجدهمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی با اعلام این خبر افزود: هجدهمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی به منظور تجلیل از محققان برجسته ایرانی داخل و خارج از کشور، محققان عضو آیسسکو و معرفی فعالیت های برتر علوم پزشکی با تاکید بر جنبه های نوآوری در دی ماه برگزار می شود.
وی افزود: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره حداکثر تا تاریخ 30 مهرماه است.
حسنی خاطرنشان کرد: امسال انتخاب برگزیدگان جشنواره براساس شاخص های مقاله تا 50 درصد امتیاز کل و شامل اولویت موضوع و ضرورت اجراء، نوآوری، کاربردی بودن نتایج یا تولید علم، اعتبار نشریه بر حسب IF و اعتبار مقاله برحسب Citation صورت می گیرد.
وی گفت: کارنامه تحقیقاتی پنج سال اخیر فرد حقیقی 50 درصد امتیاز دارد که شامل مقالات چاپ شده در مجلات علمی و پژوهشی، تالیف کتاب، ثبت اختراع، بومی سازی فناوری و پاسخگویی به نیاز کشور است.
دبیر هجدهمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی یادآور شد: برگزیدگان پنج دوره اخیر جشنواره رازی یعنی از دوره سیزدهم به بعد نمی توانند در این دوره شرکت کنند.
وی اضافه کرد: دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی، مراکز تحقیقاتی، مراکز رشد و فناوری، مجلات و کمیته های تحقیقات دانشجویی نمونه از طریق معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت ارزشیابی و معرفی می شوند.
حسنی گفت: در جشنواره امسال به منظور فراهم کردن بستر مناسب جهت شرکت محققانی که دارای تحقیقات ارزشمند با تاکید بر جنبه های نوآوری در هر یک از شاخه های 8 گانه جشنواره که منجر به اثر گذاری چشمگیر در سطح ملی یا بین المللی شده باشد به شرط داشتن Impact factor بالاتر از 10 و Citation بالاتر از 30 در مقاله ارائه شده شاخص کارنامه تحقیقاتی، منع شرکت برگزیدگان پنج دوره اخیر جشنواره در نظر گرفته نمی شود و مقاله به عنوان تحقیق برجسته توسط داوران بررسی می شود.

 

صفحات اجتماعی