header image
Home arrow اندكس كردن مجلات ايراني در نمايه هاي معتبر بين المللي
اندكس كردن مجلات ايراني در نمايه هاي معتبر بين المللي
1386/04/24 ساعت 13:29:33
گرچه در سال هاي اخير پيشرفت هاي خوبي در توليد علم توسط ايران صورت گرفته است، با توجه به ويژگي هاي كشورمان هنوز ميزان حدود 5/0 درصد از توليد علم جهان ، كمتر از متوسط جهاني به نظر مي‌رسد؛ اما بايد در نظر داشت كه SCI ( مربوط به ISI) در برگيرنده تعداد انگشت شماري از مجلات ايراني است كه در آن ميان از حوزه علوم پزشكي تنها يك مجله ديده مي‌شود. لذا بخش عمده اي از مقالات چاپ شده در مجلات داخلي به منظور تعيين جايگاه ايران در توليد علم محاسبه نمي شوند. به عبارت ديگر روند نمايه شدن مجله هاي ايراني در اندكس هاي معتبر، با شتابي كندتر از مقالات پژوهشگران كشورمان حركت كرده است . همانگونه كه اشاره شد در مدلاين نيز تنها دو مجله از ايران وجود دارد. اين معضل گريبانگير اكثر كشورهاي در حال توسعه مي باشد اما وضعيت مجلات ايراني در مقايسه با كشورهاي مشابه همچون مصر، پاكستان، تركيه و عربستان ضعيف تر بوده است.
بر اين اساس موسسه فرزان با توجه به تجربيات زياد خود در اين عرصه، آماده ياري رساندن به سردبيران مجلات جهت ارتقاي كيفيت و نمايه كردن آن ها در اندكس هاي معتبر بين المللي است. لذا مجلات مي توانند با تماس با ما، ضمن بهره مندي از بسته ويژه ارتقاي كيفيت مجلات، از پشتيباني ما جهت نمايه شدن مجله در اندكس هاي معتبر بهره مند شوند.

پشتيباني موسسه فرزان- نمايه در اندكس هاي معتبر- ارتقاي كيفيت مجله


یادداشت های بازدیدکنندگان

نویسنده نسترن عسگری در تاریخ 1394/05/18 ساعت 10:59:38
با سلام از مشاهده موفقیت همیشگی موسسه و مدیر عامل جناب دکتر حبیبی و کلیه همکاران خوشحال هستم و آرزوی همیشگی من موفقیت روز افزون برای شما میباشد تشکرو سپاس

نویسنده در تاریخ 1394/06/31 ساعت 18:27:22
با سلام و احترام . امکان داره پایان نامه " بررسی رابطه بازی های رایانه ای و رفتار های مذهبی دانش آموزان" اینجانب محبوبه جان بزرگی ارشد علو م تربیتی را به مقاله تبدیل و در یک مجله علمی پژوهشی چاپ کنید؟

نویسنده در تاریخ 1394/07/25 ساعت 15:15:24
سلام می توانید پایان نامه اینجانب را باعنوان بررسی مسیحیت در دیوان خاقانی و مثنوی. را تبدیل به مقاله و در مجله علمی پزوهشی فارسی چاپ کنید ؟

نویسنده Anonymous در تاریخ 1394/07/25 ساعت 15:15:49

نویسنده Anonymous در تاریخ 1394/08/24 ساعت 19:38:58
سلام ، آیا شما مقالات ما را در مجلات isi چاپ می کنید؟

نویسنده در تاریخ 1394/11/05 ساعت 08:18:56
با سلام 
درخواست تبدیل پایان نامه بنده به مقاله انگلیسی و چاپ در مجلات isi را دارم.

نویسنده ع-خ در تاریخ 1395/07/18 ساعت 09:24:31
با سلام و عرض ادب همچنین آرزوی موفقیت و خسته نباشید حقیر خادملو نماینده حقوقی آموزش و پرورش و کارشناس ارشد رشته حقوق جزا می باشم در دو همایش فقه و حقوق و علوم رفتاری شرکت و مقاله ام پذیرش نهایی گردید آیا امکان ترجمه لاتین و پذیرش آن در مجله isi به چه شیوه ای و هزینه ی کامل ترجمه و شرکت چه مقدار است .

برای نوشتن یادداشت لطفا ثبت نام کنید و یا در سایت وارد شوید

خبرنامه

دیگر شماره ها

آمار بازديد

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
صفحات اجتماعی