header image
Home arrow خبرنامه الکترونیک فرزان arrow خبرنامه شماره 74 و 75 فرزان - بهمن و اسفند 1391 arrow مدیریت دانش: سازمان های دانشی برتر کشور معرفی شدند.
مدیریت دانش: سازمان های دانشی برتر کشور معرفی شدند.

بانک پاسارگاد، شرکت لعاب ایران، مجتمع فولاد مبارکه اصفهان به عنوان سازمان های دانشی برتر در کشور معرفی و به مرحله آسیایی سازمان های دانشی برتر (Make) راه یافتند.
   
ارزیابی جهانی MAKE به عنوان معتبرترین ارزیابی بین‌المللی در حوزه مدیریت دانش، نوآوری و سرمایه فکری با 15 سال سابقه برگزاری در سه سطح ملی، قاره‌ای و جهانی برگزار می‌شود.
هر ساله هزاران سازمان از بیش از 100 کشور جهان به طور مستمر در ارزیابی جهانی MAKE شرکت می‌کنند و مجموعه فعالیتهای خود را در حوزه‌ی مدیریت دانش محور بر اساس 150 شاخص ارزیابی می سنجند. این سازمان‌ها همچنین از گزارش‌های تحلیلی جامع و نیز تجربیات سازمان‌های برتر دنیا در این ارزیابی بهره‌مند می‌شوند.
جایزه جهانی MAKE در ایران از سوی دانشگاه صنعتی شریف و زیر نظر مستقیم بنیاد جهانی MAKE اهداء می‌شود. دفتر ارزیابی سازمان دانشجوی برتر نیز در این دانشگاه مستقر است.
مهدی شفیعی زاده، دبیر برگزاری جایزه سازمان های دانشی برتر در این کنفرانس اظهار داشت: در سال جاری 42 شرکت و موسسه برای این جشنواره شرکت کرده بودند که نسبت به سال گذشته رشد 62 درصدی را شاهد بوده ایم.
وی افزود: اهدای این جایزه از سال 1998 در جهان آغاز شده است که در سال جاری بیش از 2 هزار شرکت در این مسابقات شرکت می کنند.

صفحات اجتماعی