header image
Home arrow خبرنامه الکترونیک فرزان arrow خبرنامه شماره 74 و 75 فرزان - بهمن و اسفند 1391 arrow پارکهای فناوری: عرضه دستاوردهای پارک فناوری پردیس به ۴۰ کشور دنیا
پارکهای فناوری: عرضه دستاوردهای پارک فناوری پردیس به ۴۰ کشور دنیا

رئیس پارک علم و فناوری پردیس با اشاره به رونمایی از 9 فناوری در سال جاری گفت: در حال حاضر 40 کشور از محصولات این پارک استفاده می کنند.

مهندس مهدی صفاری نیا صبح امروز سه شنبه در مراسم رونمایی از دو دارو افزود: مجموعه پارک علم و فناوری پردیس در فاز اول دارای140 شرکت دانش بنیان است که در این شرکت ها 2 هزار نفر مشغول فعالیت هستند.
رئیس پارک علم و فناوری پردیس با بیان اینکه تا سال آینده حدود 5هزار نفر در این شرکت ها مشغول به فعالیت می شوند، اظهار داشت: فاز اول این پارک فناوری شامل 20 هکتار است که در دو دولت اخیر به پایان رسیده است.
وی با اشاره به اجرای فاز دوم این پارک فناوری خاطر نشان کرد: فاز دوم این پارک در دستور کار است که تا 5 سال آینده راه اندازی خواهد شد.
مهندس صفاری نیا با اشاره به دستاوردهای این پارک علم و فناوری ادامه داد: در مهرماه سال جاری 7 محصول و امروز نیز از دو محصول فناوری رونمایی شده است که در مجموع در سال جاری 9 محصول به بازار عرضه شده است.
وی همچنین خاطر نشان کرد: درحال حاضر 40 کشور دنیا از محصولات این پارک بهره مند شده اند.
رئیس پارک علم و فناوری پردیس یادآور شد: پژوهشگران این پارک فناوری سالانه حدود 20 محصول جدید را به بازار عرضه می کنند.

صفحات اجتماعی