header image
Home arrow خبرنامه الکترونیک فرزان arrow خبرنامه شماره 81 و 82 - شهریور و مهر 1392 arrow خبر فرزان: چهارصد نفر از کارکنان بانک مرکزی در دوره های آموزشی فراسا شرکت کردند.
خبر فرزان: چهارصد نفر از کارکنان بانک مرکزی در دوره های آموزشی فراسا شرکت کردند.

پیرو توافق بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان در حوزه آموزشهای الکترونیک، قریب به 400 نفر از کارکنان این بانک در دوره های آموزشی سامانه فراسا شرکت کردند.
  جلسه افتتاحیه این دوره های آموزشی در سالن الزهرا واقع در بانک مرکزی و بصورت آنلاین برگزار گردید و کارکنان بانک با بهره گیری از امکانات آموزشی مدرن از قبیل وبینار (ارتباط آنلاین با استاد و پرسش و پاسخ آنلاین) و امکانات چندرسانه ای (مولتی مدیا) در دوره های آنلاین مدیریت تصمیم گیری، ارگونومی اداری، روش تحقیق و آیین نگارش در مکاتبات اداری شرکت کردند. همچنین ارسال پیامک های محتوی نکات آموزشی و نیز تکالیف آموزشی از دیگر ویژگیهای این دوره ها بوده است.
گفتنی است موسسه فرزان با  ایجاد و توسعه زیرساخت آنلاین مدرن تحت عنوان "سامانه آموزش و سنجش الکترونیک فراسا" و با مجوز برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارکنان دولت از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری – مرکز آموزش مدیریت دولتی، مجری دوره های آموزش ضمن خدمت کارکنان دولت می باشد. کلیه شرکت کنندگان در دوره های فراسا  امتیاز آموزش ضمن خدمت کارکنان دریافت می نمایند.
سامانه آموزش و سنجش فراسا در برگیرنده بیش از 200 عنوان دوره آموزشی و 22000 کاربر از 600 دانشگاه، مرکز تحقیقاتی و سازمانهای سراسر کشوراست و وب سایت فراسا در سیستم رتبه بندی صفحات (Page Rank) موتور جستجو گوکل، رتبه های 4 و 5 را دریافت کرده است.


صفحات اجتماعی