header image
Home arrow خبرنامه الکترونیک فرزان arrow خبرنامه شماره 86 فرزان- بهمن 1392 arrow پارکهای علم و فناوری: نشست روسای پارک های علم و فناوری کشور در قشم گشایش یافت.
پارکهای علم و فناوری: نشست روسای پارک های علم و فناوری کشور در قشم گشایش یافت.

نشست روسای پارک های علم و فناوری کشور روز چهارشنبه در سالن همایش های پارک زیست فناوری خلیج فارس در قشم گشایش یافت.

 در این نشست دو روزه معاون پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، معاون سیاسی امنیتی منطقه آزاد قشم، سرپرست امور شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تنی چند از مسوولان پژوهشی دانشگاه های کشورشرکت دارند 

روسای پارک های علم وفناوری کشور با شرکت در نشست های تخصصی مهم ترین مباحث مرتبط با این پارک ها را بررسی می کنند.

در نخستین روز این نشست مباحثی از قبیل دانشگاه کارآفرین، ارزیابی پارک ها و مراکز رشد و ارتباط آنها با صنعت و قانون حمایت از شرکت ها و موسسات دانش بنیان توسط مسئولان و متخصصان ذیربط مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در دومین روز این نشست قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل و رییس مرکز همکاری های علمی بین المللی در خصوص صادرات فناوری سخنرانی خواهد کرد و پس از گزارش نتیجه نشست های تخصصی از سوی روسای پارک های علم و فناوری، نشست پرسش و پاسخ برگزار خواهد شد.

در آیین اختتامیه این نشست برنامه بحث آزاد و قرائت بیانیه پیش بینی شده و در آخرین مرحله هم شرکت کنندگان در این نشست از سایت های گردشگری جزیره قشم بازدید خواهند کرد.

نشست روسای پارک های علم و فناوری کشور در سالن همایش های پارک زیست فناوری خلیج فارس و مرکز بین المللی رشد قشم برگزار می شود.

خبرنامه

دیگر شماره ها

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
صفحات اجتماعی