header image
Home arrow صفحه اصلي
اپلیکیشن موبایل مشاور فراما آماده بهره برداری شد

 

  اپلیکیشن موبایل "مشاور فراما" آماده بهره برداری شد. تا قبل از این مشاوران باید از بخش وب برای مشاوره های آنلاین استفاده می کردند.... این اپ باعث سهولت کار مشاوران می شود.
  در گام نخست، اپلیکیشن اندرویید مشاور فراما ارائه خواهد شد و پس از انجام ارزیابی های لازم، اپلیکیشن iOS در اختیار مشاوران سامانه فراما قرار می گیرد. تا آن زمان، مشاورانی که تلفن همراه آنها آیفون می باشد می توانند از نسخه وب به این منظور استفاده نمایند.
  ویژگی های اپ مشاور
 • امکان مشاوره مشاوران از طریق اپلیکیشن موبایل ویژه مشاوران (فعلا اندرویید)
 • توسعه سامانه مشاوره از راه دور و امکان مدیریت کارها درون اپ
 • افزودن مشاوره متنی
 • انجام مشاوره صوتی و تصویری از درون اپ
 • انجام مشاوره تلفنی از طریق اپ واحد
 • افزودن امکان لغو کردن جلسه و بازگشت وجه به اعتبار کاربر
 • افزودن زنگ خوردن اپ هنگام ورود کاربر یا مشاور به اتاق مشاوره
  • همچنان امکان استفاده از نسخه وب برای کاربران روی موبایل یا PC فراهم است. از آنجاییکه نسخه وب بصورت responsive و دوستدار موبایل (Mobile Friendly) تهیه شده است مشاوران ارجمند می توانند از طریق مرورگر روی تلفن همراه خود، از نسخه وب استفاده نمایند. همچنین امکان استفاده روی رایانه شخصی (PC) نیز فراهم می باشد.
   مقارن شیوع بیماری کوید 19، توسعه سامانه مشاوره از راه دور فراما در دستور کار موسسه فرزان قرار گرفت. نسخه وب این سامانه قبلا توسط موسسه آماده شده بود. اینک با اهتمام مدیریت و تیم برنامه نویسان این موسسه در سال 1399 و ابتدای 1400، نسخه اپ کاربر و همچنین اپ مشاور با امکان ارتباط صوتی – تصویری از داخل برنامه مورد بهره برداری می گیرد.
   موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان آماده همکاری و مشارکت برای راه اندازی سامانه های مشاوره پزشکی تخصصی با اشخاص حقیقی و حقوقی از جمله پزشکان ارجمند، مراکز تحقیقاتی و درمانی و دانشگاه های علوم پزشکی می باشد.
  امضای تفاهم نامه همکاری میان موسسه نام آوران ملل و موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان

   

   تفاهم نامه همکاری میان شرکت توسعه رفاهی نام آوران ملل و موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان به امضا رسید. این تفاهم نامه در تاریخ دوشنبه 16 فروردین 1400 توسط نمایندگان طرفین ناصر عظیمی و غلامرضا حبیبی به امضا رسید.
   ایجاد زیرساخت های نرم افزاری و اجرای پروژه های مشترک بویژه در حوزه های کودک و ورزش و فعالیت بدنی در دستور کار دو طرف قرار دارد.
  سامانه مدیریت و داشبورد فعالیت بدنی و تناسب اندام ویژه کارکنان و مدیران سلامت رونمایی شد

   

   "سامانه مدیریت هوشمند فعالیت بدنی" مشتمل بر یک داشبورد و امکانات جانبی آن جهت پایش شاخصهای کلیدی در فعالیت بدنی، برای استفاده بهورزان / مراقبین سلامت و مراکز بهداشتی – درمانی رونمایی شد.
   آمارهای داخلی و بین المللی حاکی از آن است که حدود 60 درصد از مردم فعالیت بدنی کمتر از حد لازم دارند. این در حالی است که با شیوع بیماری کوید 19 و محدودیت مردم به مناطل خود، انتظار می رود این میزان افزایش یابد. اپلیکیشن موبایل و سامانه های جانبی فیت آسا: فعالیت بدنی و تناسب اندام هوشمند، راهکاری برای افزایش فعالیت بدنی و ارتقای سلامت می باشد.
   "سامانه مدیریت هوشمند فعالیت بدنی" در برگیرنده داشبوردی برای استفاده بهورزها / مراقبین سلامت می باشد. هر بهورز / مراقب سلامت صاحب یک داشبورد مجزاست. همزمان داشبورد ها متناسب با ساختار شبکه بهداشتی – درمانی کشور بصورت سطح بندی شده برای معاونت های بهداشتی دانشگاه ها ومراکز تحت پوشش، قابل دسترسی است.
   به عبارت دیگر، داشبوردها متناسب با ساختار شبکه بهداشتی – درمانی کشور دارای سطح بندی می باشند و داده های کاربران، در سطح نخست، در داشبورد بهورز / مراقب سلامت و در سطوح بعدی در داشبورد مراکز بالاتر قرار می گیرد. نهایتا کل داده ها در داشبورد معاونت بهداشتی دانشگاه و وزارت بهداشت قابل رویت می باشد.
   هر بهورز / مراقب سلامت دارای یک کد می باشد که کاربران هنگام ثبت نام آن کد را وارد می کنند. امکان دریافت کد در اپلیکیشن موبایل فیت آسا فراهم شده است بنحویکه کد مراقب سلامت و بهورز از کاربر دریافت می شود.
   برای احراز درستی کد، از یک الگوریتم محاسباتی استفاده می شود تا امکان اشتباه در وارد کردن کد توسط کاربر منتفی شود. از سوی دیگر وقتی کد وارد شد نام بهورز / مراقب سلامت به همراه مرکز بهداشتی که به آن مراجعه شده است به کاربر نمایش داده می شود تا از درستی کد اطمینان حاصل شود.
   یکی دیگر از ویژگی هایی که به این سامانه افزوده شده است امکان ثبت نام انبوه کاربران و مراکز است. این ویژگی، امکان ثبت نام و ساختن داشبورد برای بهورزها / مراقبین سلامت و مراکز بالادستی آنها در ساختار شبکه از جمله خانه های بهداشت، پایگاه های سلامت شهری، مراکز جامع خدمات سلامت، مراکز بهداشت ، معاونین بهداشتی دانشگاه ها را به سرعت و سادگی فراهم می کند. به عبارت دیگر، داشبوردها متناسب با ساختار شبکه بهداشتی – درمانی کشور دارای سطح بندی می باشند و داده های هر کاربر، در سطح نخست، در داشبورد بهورز / مراقب سلامت و در سطوح بعدی در داشبورد مراکز بالاتر قرار می گیرد. نهایتا کل داده ها در داشبورد معاونت بهداشتی دانشگاه و وزارت بهداشت قابل رویت می باشد.
  ادامه ...
  << شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 بعد > آخر >>

  نتایج 1 - 18 از 142
  صفحات اجتماعی