header image
Home arrow صفحه اصلي
برگزاری دوره آموزش آنلاین مراقبت و کنترل دیابت برای 240 پزشک در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

images/stories/diabetsalemsa.png

دوره 40 ساعته مراقبت و کنترل دیابت به صورت آنلاین برای 240 تن از پزشکان شاغل به طبابت در استان اصفهان برگزار گردید. هدف از این دوره آموزشی، شناخت بهتر بیماری و درمان های موثر و به روز برای پیشگیری و کنترل دیابت و عوارض آن مطابق آخرین دستاوردهای پزشکی و کایدلاین های 2016 می باشد. 

گفتنی است این دوره  با نظارت عالی مرکز کنترل بیماری های غیرواگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طراحی و اجرا شده است. اجرای دوره بصورت آنلاین و به شکل چند رسانه ای و تعاملی در سامانه آموزش و سنجش الکترونیک فراسا صورت گرفت .

پیش از این، تفاهم نامه ای میان مرکز کنترل بیماریهای غیرواگیر و موسسه توسعه دانش، پژوهش وفناوری فرزان با هدف همکاری در برگزاری این دوره منعقد شده بود.  

لازم به ذکر است این دوره علاوه بر محتوای اصلی آموزشی، دارای فلش های تعاملی گایدلاین ها، موارد بالینی (case study)، فیلم های آموزشی معاینات فیزیکی بیمار، وبینار آموزشی با حضور استاد فوق تخصص غدد، پیش آزمون و آزمون نهایی، انجمن تجربیات موفق و غیر موفق، پیامک های آموزشی و انگیزشی و همچنین مسابقات پیامکی می باشد. در وبینار، شرکت کنندگان بصورت زنده (Live) فرصت دارند پرسش های خود را با استاد مطرح و جواب آنرا مبتنی بر ارتباطات صوتی و تصویری دریافت نمایند.

این دوره دارای امتیاز ضمن خدمت کارکنان بوده و همچنین کسانی که موفق به گذراندن این دوره می شوند گواهینامه تاسیس درمانگاه دیابت از مرکز کنترل بیماری های غیرواگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دریافت می کنند.

طراحی و اجرای دوره به لحاظ سرعت طراحی آموزشی و محتوای چندرسانه ای بی نظیر است که گویای توانمندی بالای تهیه کننده و مجری برنامه (موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان - سامانه آموزش و سنجش الکترونیک فراسا) می باشد.

موسسه فرزان آماده است تا در برگزاری این دوره و ارائه دیگر سرویس های هوشمند در مراقبت های دیابت با پزشکان و مراکز بهداشتی و درکانی کشور همکاری داشته باشد.

دکتر غلامرضا حبیبی مدیرعامل مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی فرزان به عنوان عضو هیات ...

images/stories/news2.jpg

 دکتر غلامرضا حبیبی مدیرعامل مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی فرزان به عنوان عضو هیات مدیره و نائب رئیس انجمن صنفی مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی استان تهران انتخاب شد

جلسه مجمع عمومی انجمن صنفی مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی استان تهران با حضور مدیران و مسئولین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.

در این جلسه با حضور مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی دارای مجوز استان تهران اساسنامه انجمن با اکثریت آراء به تصویب رسید و پس از آن، انتخابات اعضای هیات مدیره برگزار شد.

در این جلسه، دکتر غلامرضا حبیبی، مدیرعامل موسسه به عنوان رای دوم به عنوان عضو هیات مدیره انجمن انتخاب شد.

آقایان فدایی، حبیبی، منصوری، مقدسی و افشاری به عنوان اعضای اصلی و آقایان محمودزاده و مصدری به عنوان اعضای علی البدل و همچنین آقایان یزدانی و سعدی بترتیب به عنوان بازرس اصلی و علی البدل هیات مدیره انجمن صنفی مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی استان تهران انتخاب شدند.

در همین ارتباط هیات مدیره منتخب، در نخستین جلسه خود، آقای دکتر حبیبی مدیرعامل موسسه فرزان را به عنوان نایب رئیس انتخاب کرد. در همین جلسه آقای دکتر فدایی به عنوان رییس، آقای مهندس مقدسی به عنوان دبیر، و آقای دکتر افشاری به عنوان خزانه دار انجمن انتخاب شدند.

تمرکز مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی فرزان بر ارائه خدمات کارآفرینی بویژه در حوزه سلامت بر بسترهای فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.

images/stories/news3.jpg

انتخابات کانون کارآفرینان استان تهران برگزار شد

images/stories/12345.jpg 

 انتخابات کانون کارآفرینان استان تهران برگزار شد و دکتر غلامرضا حبیبی مدیرعامل موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان به عنوان عضو هیات امنای کانون کارآفرینان استان تهران انتخاب شد


 انتخابات مجمع عمومی کانون کارآفرینان استان تهران جهت تعیین 6 نفر از اعضای هيات امناي كانون کارآفرینان استان تهران روز سه شنبه مورخ 11اسفند 94 با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و همچین با شرکت اکثریت اعضا در محل سالن اجتماعات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار گردید.                      

درابتدای برنامه آیاتی از کلام الله و پخش سرود ملي آغاز گرديد.سپس آقاي دكترسياري گزارشي از اقدامات كانون كارآفرينان در سنوات گذشته از قبيل تدوين بسته حمايت از كارآفرينان، راه اندازي سايت كانون، برگزاري سلسله نشست ها، انتشاربيانيه هايي در خصوص مشكلات كسب وكار و پيگيري مشكلات كارآفرينان از طريق مسئولين ارائه و بر لزوم مشاركت كارآفرينان در فعاليت هاي كانون تاكيد نمودند. در ادامه آقاي حامدنيا ضمن تشكر از اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان تهران بابت حمايت از كانون كارآفرينان ، با اظهار اينكه رتبه ايران در شاخص هاي فضاي كسب وكار 118 مي باشد، به بيان پاره اي از مشكلات كارآفرينان مانند سودبانكي، قاچاق كالا، عدم شفافيت مالي و عدم حمايت دولت از بخش خصوصي پرداختند.

سپس آقاي روش نيا مدير كارآفريني و اشتغال اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان تهران با بيان اينكه مطابق بند 7 ماده 5 دستورالعمل كانون كارآفرينان ويرايش مهرماه سال 93 مي بايست شش نفر كارآفرين جهت عضويت در هيات امناء كانون كارآفرينان توسط كارآفرينان استان انتخاب گردند. ايشان وظايف كانون كارآفرينان را با استنادبه ماده3 دستورالعمل كانون یادآور شدند.

images/stories/news1.jpg

سپس آقاي لطفي نژاد مديركل تعاون،كار و رفاه اجتماعي با اشاره به اينكه بيش از 52 درصدنقدينگي كشور در استان تهران گردش مالي دارد و يك سوم كارگاه هاي كوچك، متوسط وبزرگ در استان تهران فعال بوده و حدود 2740000 نيروي كار بيمه شده در اين استان فعال بوده و تعداد زيادي نيروي كار بيمه نشده نيز داريم كه اگر بعد هر خانوار را 3 نفر در نظر بگيريم حدود 8 ميليون جمعيت كارگري در تهران داريم. همچنين از نظر دانش تخصصي و فناوري هاي نوين و دانش بنيان استان تهران رتبه اول كشوري را داراست و 18درصد صادرات بخش فناوري از استان تهران مي باشد كه اين ظرفيت و پتانسيل بالا نيازبه ايجاد تشكل غيردولتي قدرتمندتري نسبت به ساير استان ها دارد كه متاسفانه تشكلهاي كارآفريني تاكنون در اين زمينه نقش آفريني خوبي نداشتند و بايد سهم استان تهران از كارآفرينان برتر ملي بيش از تعداد كنوني باشد.

ايشان با اشاره به اينكه دانشگاه ها به جاي تربيت كارجو بايد كارآفرين تربيت كنند و منابع مالي به جاي دلالي و واسطه گري وارد بخش توليد شود، يكي از وظايف كارآفرينان را توليد فناوري هاي نوين و محصولاتي با ارزش افزوده بالا جهت مصارف داخلي وصادرات عنوان نمودند.

سپس آقاي كلاته كارشناس اداره تشكلات كارگري و كارفرمايي اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان تهران به  بيان روندي ازنحوه برگزاري انتخابات پرداخته سپس هيات رئيسه سني مركب از آقايان عباس كاهه (ازشركت ابتكار پويا نوآوران)، سعيد حامدنيا (از شركت پتروسازه بين الملل)،عبدالرضابساك (از شركت عسل هزارگل بساك)، فاضل مهدي قلي (از شركت بهديس پاكدشت) ومحمدحسن حقگوئي(از شركت پارس اخگر) تشكيل شد و 15 نفر كانديدا جهت عضويت در هيات امناء به تشريح فعاليت ها و برنامه هاي خود پرداختند و پس از آن راي گيري انجام شد.

در نهایت اسامی منتخبین انتخابات مجمع عمومی کانون کارآفرینان به ترتیب آرا به شرح ذیل استخراج و اعلام گردید:

1-آقاي مجيد سياري، مديرعامل موسسه ماهان 

2- آقاي غلامرضا حبيبي مديرعامل موسسه فرزان

3-آقاي خسرو سلجوقي مديرعامل زيست فناوركيميا 

4-آقاي روبن غني پورمديرعامل موسسه فرا امتياز 

5-آقاي بشير انيسي مديرعامل شركت دوان ايرانيان 

6- خانم سميه باقربيگي مديرعامل گيتي افروز تابان 

دو نفر از كارآفرينان برترنيز به عنوان اعضای علي البدل كانون كارآفرينان استان تهران انتخاب شدند.

گفتنی است دکتر حبیبی پیش از این به عنوان نماینده کارآفرینان در شورای عالی اشتغال کشور نیز حضور داشته است.

کانون کارآفرینان استان تهران متشکل از کارآفرینان برتر استان است که در نقش اتاق فکر کارآفرینی استان ایفای نقش می نماید. 

ادامه ...
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 بعد > آخر >>

نتایج 55 - 72 از 96

خبرنامه

دیگر شماره ها

آمار بازديد

حاضرین در سایت
202 میهمان حاضرند
ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
صفحات اجتماعی