header image
Home arrow صفحه اصلي
خدمات پژوهشی: فرزان؛ یار و همراه شما تا انتشار نهایی مقاله در نشریات معتبر بین المللی

موسسه فرزان، با تاسیس نخستین مرکز تخصصی نگارش علمی در کشور، به پژوهشگران حوزه سلامت در ارتباط با ترجمه، ویرایش، نگارش و پیگیری چاپ مقالات پژوهشی و همچنین تحلیل های آماری، در عالی ترین سطح کیفی ارائه مشاوره و خدمات پژوهشی می نماید.


   اعضای گروه نگارش علمی، مجموعه ای از پژوهشگران جوان و متبحر در حوزه های مختلف نگارش علمی هستند که با تسلط به زبان انگلیسی به نگارش و ویرایش مقالات علمی می پردازند. از فعالیتهای این گروه می توان به برگزاری جلسات نقد مقاله، برگزاری کنفرانس های آموزشی، انتشار کتاب نگارش علمی و برگزاری کارگاه های نگارش علمی اشاره کرد. موسسه فرزان به منظور پشتيباني از پژوهشگران جهت انتشار نتايج پژوهش هاي خود و ارتقاي جايگاه پژوهشگران ايراني در عرصه هاي بين المللي و داخلي خدمات خود را در 4 گروه ارائه مي نمايد:


• تبديل پايان نامه ها و گزارش هاي تحقيقاتي به مقالات پژوهشي جهت چاپ در مجلات معتبر بين المللي
• ترجمه و ويرايش مقالات فارسي توسط متخصصان مسلط به زبان انگليسي جهت چاپ در مجلات معتبر بين المللي
• انتخاب مجله و ارسال مقاله براي مجله هدف با توجه به IF  و 10 معيار مهم ديگر و پيگيري آن تا مرحله چاپ
   در موسسه فرزان مقالات پس از تنظیم نهایی و قبل از ارسال براي مجلات يكبار ديگر از نظر نگارش متن و زبان انگليسي، ساختار مقاله، به روز بودن موضوع، وجود duplication و plagiarism، روش كار و روشهاي آماري مورد ارزيابي دقيق قرار مي گيرند. لازم به ذکر است که برای رعایت اصول اخلاق در انتشار مقالات، هر مقاله در هر زمان فقط برای یک مجله ارسال می شود و تا مشخص شدن نتیجه داوری، مقاله برای مجله دیگر ارسال نمی شود. بدین صورت ارسال همزمان به چند مجله صورت نمی گیرد.
   موسسه فرزان تا کنون با انعقاد چند هزار قراداد مشاوره و خدمات پژوهشی با دانشگاه ها و مراکز پژوهشی و همچنین اعضای هیات علمی و پژوهشگران چند هزار صفحه محتوای تخصصی پزشکی در مجلات بین المللی منتشر نموده است و در این زمینه در سطح کشور پیشرو می باشد. این مرکز آماده ارائه خدمات تخصصی پژوهشی به علاقمندان است.

آموزش فرزان: برگزاری کارگاه آموزش آنلاین مراقبت و کنترل دیابت برای 100 پزشک شاغل در وزارت نفت

   دوره 40 ساعته مراقبت و کنترل دیابت به صورت آنلاین برای 100 پزشک شاغل به طبابت در وزارت نفت برگزار شد. هدف از این دوره آموزشی، شناخت بهتر بیماری و درمان های موثر و به روز برای پیشگیری و کنترل دیابت و عوارض آن مطابق آخرین دستاوردهای پزشکی می باشد.

   دوره بصورت آنلاین و به شکل چند رسانه ای و تعاملی در سامانه آموزش و سنجش الکترونیک فراسا برگزار شد . اجرای این دوره بر اساس تفاهم نامه سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان صورت می گیرد.
   لازم به ذکر است این دوره علاوه بر محتوای اصلی آموزشی، دارای فلش های تعاملی گایدلاین ها، موارد بالینی (case study)، فیلم های آموزشی معاینات فیزیکی بیمار، وبینار آموزشی با حضور استاد فوق تخصص غدد، پیش آزمون و آزمون نهایی، انجمن تجربیات موفق و غیر موفق، پیامک های آموزشی و انگیزشی و همچنین مسابقات پیامکی می باشد. در وبینار، شرکت کنندگان بصورت زنده (Live) فرصت دارند پرسش های خود را با استاد مطرح و جواب آنرا مبتنی بر ارتباطات صوتی و تصویری دریافت نمایند.
   برگزاری برنامه های آموزشی الکترونیک باعث صرفه جویی چشمگیر در هزینه ها، اجتناب از رفت و آمدهای غیرضروری و عدم منفک شدن از محیط کار و تداوم روند خدمت رسانی کارکنان می شود.
   سامانه آموزش و سنجش الکترونیک فراسا در برگیرنده بیش از 200 عنوان دوره آموزشی و 22000 کاربر از 600 دانشگاه، مرکز تحقیقاتی و سازمانهای سراسر کشوراست و وب سایت فراسا در سیستم رتبه بندی صفحات (Page Rank) موتور جستجو گوکل، رتبه 4 و 5 را دریافت کرده است.

کارآفرینی: برگزاری نشست هیات امنای کانون کارآفرینان استان تهران با حضور مدیرعامل موسسه فرزان

نشست هیات امنای کانون کارآفرینان استان تهران با حضور دکتر غلامرضا حبیبی مدیرعامل موسسه فرزان، کارآفرین برتر ملی و عضو هیات امنای کانون در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد. در این نشست پیش نویس لایحه ایجاد سازمان نظام کارآفرینی مورد بررسی قرار گرفت.


   در این نشست گزارشی از عملکرد کانون توسط رئیس و دبیر کانون ارائه شد و شرح وشایف جدید کانون ابلاغ شد. همچنین پیش نویس لایحه ایجاد سازمان نظام کارآفرینی مطرح و در ارتباط با آن بحث و تبادل نظر شد. این لایحه پس از ارائه توسط وزارت کار،هم اکنون در یکی از کمیسیون های جانبی هیات دولت در دست بررسی است.
   در صورت تصویب این لایحه، نظام کارآفرینی ایجاد می شود و بر فعل و انفعالات کارآفرینی در کشور نظارت خواهد داشت. این سازمان همچنین دارای نقش مشورتی برای دیگر نهادهای کشوری فعال در حوزه کارآفرینی دارد.
   در این جلسه همچنین در ارتباط با نحوه صدور کارت کارآفرینی بحث و تبادل نظر گردید.
   کانون کارآفرینان استان تهران متشکل از کارآفرینان برگزیده استان است. ساختار رسمی کانون متشکل از هیات امنای، رئیس، دبیر و مدیران کمیته های اجرایی می باشد. دکتر غلامرضا حبیبی عضو هیات امنای کانون و مدیر کمیته نوآوری می باشد.
   در حال حاضر کلیه استان های کشور دارای کانون کارآفرینان استان هستند که در غیاب سازمان نظام کارآفرینی ناظر بر امور کارآفرینی در استان خود می باشند. کانون کارآفرینان استان تهران از کانون های پیشرو در کشور می باشد.

ادامه ...
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 بعد > آخر >>

نتایج 55 - 72 از 86

خبرنامه

دیگر شماره ها

آمار بازديد

حاضرین در سایت
46 میهمان حاضرند
ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
صفحات اجتماعی