header image
Home arrow صفحه اصلي
خبرفرزان: موسسه فرزان به عضویت کریدور خدمات فناوری نانو درآمد.

موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان به عضویت کریدور خدمات فناوری نانو درآمد. با امضای تفاهم نامه میان موسسه خدمات فناوری تا بازار و موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان، موسسه فرزان به عنوان یکی از اعضای کریدور نانو، پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان نانو را برعهده خواهد داشت.
کریدور خدمات فناوری نانو با هدف حمایت از شرکت های دانش بنیان نانو و همچنین هم افزایی شرکت های خدمات توسعه فناوری و مراکز فعال در زمینه خدمات و مشاوره های تخصصی در حوزه نانو زیر نظر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ایجاد شده است.
موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان به عنوان کارآفرین برتر استان تهران و کارآفرین برتر ملی دارای تجربه ای 10 ساله در زمینه ارائه خدمات و مشاوره مستند سازی و توسعه فناوری می باشد. این موسسه تاکنون 370 مقاله در مجلات معتبر  بین المللی منتشر نموده و به عنوان نخستین سازمان پژوهشهای بالینی ایرانی (تحقیق و توسعه دارویی) به ثبت سازمان غذا و دارو رسیده است و عضو پارک فناوری پردیس نیز می باشد. این موسسه خدمات متنوعی در زمینه کارآفرینی دانش بنیان ارائه می نماید.
موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان در راستای ایفای رسالت جدید خود آمادگی دارد به عنوان عضو کریدور خدمات فناوری نانو از شرکت های دانش بنیان فعال در این حوزه در زمینه های مستند سازی و اخذ مجوزها، ارائه مشاوره و حمایت نماید. این خدمات برای شرکت های تحت پوشش مشتمل بر تسهیلات ویژه ای خواهد بود.

اخبار فرزان: سخنرانی دکتر حبیبی با موضوع کارآفرینی در" همایش چگونه موفق شدم" در دانشگاه علوم اقتصادی

دکتر غلامرضا حبیبی مدیرعامل موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان، کارآفرین برتر ملی، به دعوت دانشگاه علوم اقتصادی در "همایش چگونه موفق شدم" پیرامون کارآفرینی سخنرانی کرد. در این همایش از ایشان به دلیل موفقیت در زمینه کارآفرینی تقدیر بعمل آمد.
"دومین همایش چگونه موفق شدم" با حضور کارآفرینان برتر و کارشناسان کارآفرینی و همچنین جمع کثیری از استادان و دانشجویان دانشگاه علوم اقتصادی در روز سه شنبه 2 اسفند ماه 90 در تالار پیامبر اعظم (ص) این دانشگاه برگزار شد.
در این همایش علاوه بر دکتر حبیبی مدیر عامل موسسه فرزان، خانم مقیمی رئیس اتاق بازرگانی و مدیر عامل و موسس شرکت بین المللی حمل و نقل سدید بار، آقای هادوی مدیر عامل شرکت کهن چرم ایران و اولیای دانشگاه علوم اقتصادی، در حوزه موضوعات مرتبط با موفقیت سخنرانی کردند.
در پایان مراسم از دکتر حبیبی به دلیل توفیق در زمینه کارآفرینی با اعطای لوح تقدیر و جوایز ویژه ای تقدیر گردید.
در حاشیه همایش شبکه چهارم سیما – برنامه طلوع مصاحبه ای با دکتر غلامرضا حبیبی انجام داد. مدیرعامل موسسه فرزان در این مصاحبه پیرامون کارآفرینی دانش بنیان سخن گفت.

فناوری اطلاعات فرزان:رونمایی از چهارمین نرم افزار طراحی شده توسط موسسه فرزان

موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان مفتخر است اعلام دارد که چهارمین نرم افزار خود را مبتنی بر ایده ای نوآورانه طراحی و راه اندازی نموده است. نرم افزار "اطلاع رسانی و خدمات پژوهشی " با عنوان "پژوهشیاران فرزان" برای اولین بار در کشور توسط موسسه فرزان طراحی و راه اندازی شده است.
  "پژوهشیاران فرزان" قابلیت دریافت درخواست ها و سفارشات پژوهشی و پاسخ به آنها را دارا بوده و کاربران آن می توانند از هر مکان درخواست ارسالی خود را با موسسه پیگیری نمایند. این نرم افزار هم اکنون در بیمارستان شهید دکتر فیاض بخش نصب و رونمایی شده و در برنامه های توسعه در سال 91، در سایر بیمارستان ها و مراکز پژوهشی و درمانی  نصب و راه اندازی می شود. نرم افزار قابلیت نصب و دانلود بر روی هر نوعPC  را دارا می باشد.
مراکز پژوهشی کشور و پژوهشگران می توانند برای تهیه این نرم افزار و استفاده از خدمات پژوهشی موسسه اقدام نمایند. این نرم افزار هم اکنون بصورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.

<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 بعد > آخر >>

نتایج 73 - 86 از 86

خبرنامه

دیگر شماره ها

آمار بازديد

حاضرین در سایت
36 میهمان حاضرند
ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
صفحات اجتماعی