header image
Home arrow صفحه اصلي
توفیقی دیگر: تقدیر از دکتر غلامرضا حبیبی مدیرعامل موسسه فرزان در جشنواره ملی بزرگان نوآوری

از دکتر غلامرضا حبیبی مدیرعامل موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان در جشنواره ملی بزرگان نوآوری در تولید و خدمات با ارائه تندیس نوآوری قدردانی شد. این جشنواره  در هفدهم تیر ماه سال جاری در سالن همایشهای صدا و سیما برگزار شد.  تندیس جشنواره برای اقدامات نوآورانه موسسه فرزان و توفیقات حاصل در این عرصه به این موسسه تعلق گرفت.


گفتنی است موسسه فرزان از بدو تاسیس تا کنون بصورت مستمر، نوآوری را در سرلوحه فعالیتهای خود داشته است. پایبندی به نوآوری با توجه به فعالیت موسسه در بخش خصوصی و عدم استفاده از بودجه های دولتی و بیت المال کار ساده ای نبوده است که به همت همکاران موسسه در طول 10 سال گذشته حاصل شده است.
خبرنامه الکترونیک فرزان این توفیق را به مدیریت و همکاران خلاق و تلاشگر موسسه تبریک می گوید و آرزوی تعالی هر چه بیتشر برای موسسه دارد.   

 

خبر فرزان: افتتاح شعبه موسسه فرزان در پارک فناوری پردیس

در پی تصویب عضویت موسسه فرزان در پارک فناوری پردیس و مقارن با ایام مبارک نیمه شعبان، شعبه موسسه در پارک فناوری پردیس افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت. عضویت موسسه توسعه دانش، پژوهش و فن آوری فرزان در پارک فناوری پردیس، پیشتر و در آبان ماه 1390 به تصویب رسیده بود.
   
پارك فناوري پرديس به عنوان "بهشت فناوري منطقه"، با مسئوليت معاونت علمی و فناوری رياست جمهوري و تركيب هيات امنای چهارده نفره از وزارتخانه‌ها، مراكز و افراد علمي و دانشگاهي به رياست معاون اول رئيس جمهور، در 20 كيلومتري شمال‌شرق تهران واقع شده است.
عضویت در پارک پردیس نیازمند دارا بودن تيم تحصيل‌كرده و تحقيقاتي مناسب (معادل 70% كل پرسنل موسسه با حداقل مدرك كارشناسي) و همچنین فعالیتهای تحقیق و توسعه، فعاليت در زمینه توسعه مرزهای دانش، تجاری‌سازی نتایج تحقیقات، تدوین دانش فنی و ارائه خدمات پژوهشی و آموزشی با ارزش افزوده بالا می باشد.
موسسه فرزان پس از ارائه مدارک کامل به پارک و بررسی های جامع توسط مسوولین پارک به عضویت پارک نائل آمده بود.
بر اساس سند چشم انداز بيست ساله توسعه، اقتصاد كشور تا سال 1404 مبتني بر دانش خواهد بود كه زيربناي آن، توليدات و صنعت دانش بنيان است كه تحقق اين امر در گروي ايجاد و تاسيس شركت هاي دانش بنيان است.
بر اساس تجربه جهاني، پارك هاي علم و فناوري به عنوان بستر و ساختاري كليدي و با اهميت براي رشد شرکت های دانش بنیان شناخته و به كار گرفته شده اند و هم اینک موسسه فرزان به عنوان کارآفرین برتر ملی و استان تهران در حوزه دانش بنیان در راستای گسترش فعالیت خود و  حضور در عرصه های جهانی و بین المللی در این پارک مستقر می شود.
گفتنی است پارك پردیس در مقايسه با ساير پارك‌ها و قطب‌هاي تحقيقاتي - پژوهشي منطقه داراي مزيت‌هاي نسبي و قانوني بيشتري است و از معتبرترین مراکز فناوری و تجاری سازی در کشور محسوب می شود و دارای ظرفیتهای چشمگیری برای تبدیل به کانون فناوری منطقه می باشد.

 

 

خبرفرزان: موسسه فرزان به عضویت کریدور خدمات فناوری نانو درآمد.

موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان به عضویت کریدور خدمات فناوری نانو درآمد. با امضای تفاهم نامه میان موسسه خدمات فناوری تا بازار و موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان، موسسه فرزان به عنوان یکی از اعضای کریدور نانو، پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان نانو را برعهده خواهد داشت.
کریدور خدمات فناوری نانو با هدف حمایت از شرکت های دانش بنیان نانو و همچنین هم افزایی شرکت های خدمات توسعه فناوری و مراکز فعال در زمینه خدمات و مشاوره های تخصصی در حوزه نانو زیر نظر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ایجاد شده است.
موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان به عنوان کارآفرین برتر استان تهران و کارآفرین برتر ملی دارای تجربه ای 10 ساله در زمینه ارائه خدمات و مشاوره مستند سازی و توسعه فناوری می باشد. این موسسه تاکنون 370 مقاله در مجلات معتبر  بین المللی منتشر نموده و به عنوان نخستین سازمان پژوهشهای بالینی ایرانی (تحقیق و توسعه دارویی) به ثبت سازمان غذا و دارو رسیده است و عضو پارک فناوری پردیس نیز می باشد. این موسسه خدمات متنوعی در زمینه کارآفرینی دانش بنیان ارائه می نماید.
موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان در راستای ایفای رسالت جدید خود آمادگی دارد به عنوان عضو کریدور خدمات فناوری نانو از شرکت های دانش بنیان فعال در این حوزه در زمینه های مستند سازی و اخذ مجوزها، ارائه مشاوره و حمایت نماید. این خدمات برای شرکت های تحت پوشش مشتمل بر تسهیلات ویژه ای خواهد بود.

ادامه ...
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 بعد > آخر >>

نتایج 91 - 106 از 106

خبرنامه

دیگر شماره ها

آمار بازديد

حاضرین در سایت
69 میهمان حاضرند
ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
صفحات اجتماعی