header image
Home arrow صفحه اصلي


سال نو مبارک


خبر فرزان: مصاحبه روزنامه حمایت با دکتر غلامرضا حبیبی کارآفرین برتر ملی و مدیرعامل موسسه فرزان

روزنامه حمایت طی گزارشی مبسوط  به معرفی دکتر غلامرضا حبیبی مدیرعامل موسسه فرزان و کارآفرین برتر ملی پرداخت. در این گزارش وی به عنوان پزشکی نوآور، موسس نخستین سازمان پژوهشهای بالینی ایرانی و تحلیلگر کارآفرینی معرفی شده است.
روزنامه حمایت  با تیتر "سازمان پژوهشهای بالینی حلقه گمشده صنعت دارو" گزارش جامعی را از مدیرعامل موسسه فرزان، منتشر نموده است که در آن عناوین دیگری همچون قرآن راه را نشانم داد، ورود به حوزه پژوهش، همه عنوانهای یک مرد، تاسیس نخستین سازمان پژوهشهای بالینی، دستی در دنیای رسانه و نهایتا کارآفرین، مشاور و تحلیلگر کارآفرینی به چشم می خورد.
در بخشهایی از این گزارش می خوانیم: وی همچنین موسس سازمان پژوهشهای بالینی فرزان به عنوان نخستین سازمان پژوهشهای بالینی ایرانی به تایید معاونت غدا و داروی وزارت بهداشت ]سازمان غذا و دارو[ است. او پایه گذار نخستین مرکز نگارش علمی ایرانی است که ماحصل آن تاکنون انتشار بیش از 370 مقاله در مجلات معتبر بین المللی بوده است. از دیگر سوابق وی می توان به موسس و نخستین سرپرست دفتر تدوین و بازنگری کتابهای آموزشی (Textbook) دانشگاه علوم پزشکی تهران و ... اشاره کرد.
در بخشی دیگر از این گزارش آمده است: دکتر غلامرضا حبیبی به عنوان یک کارآفرین، مشاور و تحلیلگر کارآفرینی بویژه در زمینه کارآفرینی دانش بنیان ... است. درادامه از قول موسس موسسه فرزان نوشته شده است که وی کار را با یک دستگاه رایانه شخصی که از منزل به موسسه آورده، شروع نموده است.
در این مصاحبه همچنین دکتر حبیبی بر ضرورت حمایت از کسب و کارهای کوچک و متوسط (SMEs) بویژه موسسات دانش بنیان تاکید کرده است.
این گزارش با این جمله خاتمه یافته است: این مرد موفق آرزومند روزهایی است که کشور ما با همه داشته هایش بتواند حرف اول را در دنیا بزند.

خبر فرزان: تعداد مقالات منتشر شده از موسسه فرزان در مجلات بین المللی از مرز 400 مقاله گذشت

تعداد مقالات منتشر شده از موسسه فرزان در مجلات بین المللی از مرز 400 مقاله گذشت. موسسه فرزان در مهر ماه سال 1391 موفق به اخذ پذیرش برای 12 عنوان مقاله از مجلات معتبر بین المللی گردید. بیشترین ضریب تاثیر مجلات یا IF در حد 24 بوده و تنها در سال جاری 2 مقاله در مجلات با IF های دو رقمی منتشر شده است.
لازم به ذکر است  موسسه فرزان به عنوان پایه گذار نخستین مرکز تخصصی نگارش علمی در ایران، تاکنون موفق به انتشار بیش از 400 مقاله در مجلات بین المللی با ضریب تاثیر (IF) حداکثر 24 گردیده است و بدون وابستگی به منابع دولتی به سهم خود در افزایش شاخصهای تولید علم کشور ایفای نقش کرده است.
 گروه نگارش علمی این موسسه به عنوان ارائه دهنده خدمات مشاوره پژوهشی، آمادگی خود را برای همکاری با دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، سازمانهای متولی امر پژوهش، اعضای محترم هیات علمی و پژوهشگران فرهیخته کشورمان اعلام می دارد.

ادامه ...
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 بعد > آخر >>

نتایج 91 - 108 از 110
خبرنامه

دیگر شماره ها

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
صفحات اجتماعی