header image
Home arrow صفحه اصلي
سخنرانی دکتر غلامرضا حبیبی جهت دفاع از پایان نامه مقطع DBAدر دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران

دکتر غلامرضا حبیبی، کارآفرین برتر ملی و مدیرعامل موسسه توسعه دانش، پژوهش و فن‌آوری فرزان با ارائه سخنرانی با موضوع "طراحی و استقرار هوش کسب‌وکار مبتنی بر سامانه‌های سلامت هوشمند" ضمن دفاع از پایان نامه خود در مقطع DBA دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، به معرفی این محصول ارزشمند از مجموعه محصولات سلامت هوشمند موسسه فرزان با برند سالم سا پرداخت. این سامانه با نام تجاری "فراهوش: مدیریت هوشمند سلامت" مشتمل بر داشبوردهایی است که با اتکا به شاخصهای کلیدی عملکرد (KPI) بصورت بصری سازی شده (Visualized)، فرایند تصمیم گیری مبتنی بر شواهد را برای مدیران میسر می سازد. از جمله این داشبوردها می توان به داشبورد گزارش دهی بیماری های واگیر (IRDR) اشاره کرد.

داشبورد گزارش دهی بیماری های واگیر (IRDR) با تلفیق فناوری های هوش کسب و کار (Business Intelligence) و سامانه های اطلاعات جغرافیایی (GIS) توزیع جغرافیایی بیماری های واگیر را در روی نقشه به تفکیک مکان مرکز گزارش دهنده و همچنین مکان اقامت بیمار نمایش می دهد و در ارتباط با تغییرات اپیدمیولوژیک بیماری ها به مدیران نظام سلامت هشدارهای لازم را ارائه می نماید. بر این اساس، مدیران و کارشناسان نظام سلامت فرصت دارند تا در مورد مداخلات موثر و بهنگام تصمیمات لازم را اتخاذ نمایند. در جریان این سخنرانی، دکتر حبیبی، کارآفرین برتر استان تهران و کارآفرین برتر ملی در خصوص سامانه فراهوش توضیح دادند: فراهوش با بهره‌گیری از مفاهیم هوش کسب‌وکار (Business intelligence) طراحی‌شده است. این سامانه با تجمیع بانک‌های اطلاعاتی سامانه های سلامت هوشمند از طریق ابزارهای ETL و ایجاد انبار داده و تحلیل و مدیریت داده‌ها، داشبوردهایی را بنا به نیاز مدیران در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد تا به‌صورت لحظه ای (Real Time) در جریان شاخص های سلامت حوزه تحت پوشش خود قرار گیرند. این سامانه متناسب با ساختار شبکه بهداشتی درمانی کشور، بصورت سطح بندی شده و شبکه ای، طراحی شده است؛ به عبارت دیگر، اطلاعات مراکز زیرمجموعه مثلا مراکز بهداشت، در مرکز بالاتر مثلا دانشگاه علوم پزشکی تجمیع می گردد و اطلاعات مراکز دانشگاهی نیز می تواند از طریق یک داشبورد مادر در اختیار مدیران ارشد در سطح وزارت بهداشت قرار گیرد. موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان به عنوان کارآفرین برتر استان تهران و کارآفرین برتر ملی از سوی ریاست جمهوری اسلامی ایران و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد تقدیر قرار گرفته است. این موسسه اقدام به ارائه خدمات سلامت هوشمند با برند سالم سا کرده است. در حوزه کارآفرینی نیز، مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی فرزان وابسته به این موسسه، دارای مجوز از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد و خدمات مشاوره به کارآفرینان ارائه می نماید. دکتر غلامرضا حبیبی دانش آموخته رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران است . وی با دفاع از پایان نامه فوق الذکر با نمره پایان نامه ۱۸٫۵و معدل کل ۱۹٫۰۵ به عنوان رتبه اول مقطع DBA از دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران فارغ التحصیل شد.

سخنرانی دکتر غلامرضا حبیبی کارآفرین برتر ملی و مدیر مرکز مشاوره کارآفرینی فرزان

دکتر غلامرضا حبیبی، کارآفرین برتر ملی و مدیر مرکز مشاوره کارآفرینی فرزان در اولین سمپوزیوم ارتباط پژوهش در زیست فناوری با صنعت در خصوص "دانشگاه کارآفرین - دانشگاه نسل سوم" سخنرانی کرد. این سمپوزیوم به همت پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری برگزارگردید.
درجریان این سمپوزیم، دکتر حبیبی، کارآفرین برتر استان تهران و کارآفرین برتر ملی، ضمن برشمردن ساختار و نمونه های دانشگاه کارآفرین در دنیا و منطقه، برنامه ای جهت حرکت به سوی دانشگاه کارآفرین ارائه دادند. وی همچنین با حضور در پانل تخصصی، به پرسش های حاضران پاسخ داد.
در این همایش سخنرانی های دیگری با موضوعات نیازهای صنعت در حوزه ی فناوری های زیستی، الزامات صنعت جهت تعامل با دانشگاه، کارآفرینی در حوزه ی فناوری نوین، راهکارهای سودآور ساختن فناوری های نوین و شرکت های دانش بنیان، تجاری سازی فناوری از نگاه نهاد های صنعتی، الزامات فناوری های زیستی جهت ورود به صنعت، چگونه برای سرمایه گذاری طرح بنویسیم و چه شاخص هایی برای سرمایه گذار قابل توجه است و دانشگاه و توسعه اقتصادی ارائه شد.
موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان به عنوان کارآفرین برتر استان تهران و کارآفرین برتر ملی از سوی ریاست جمهوری اسلامی ایران و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد تقدیر قرار گرفته است. مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی فرزان وابسته به این موسسه، دارای مجوز از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد. این مرکز عضو هیات مدیره و نایب رئیس انجمن صنفی مراکز مشاوره کارآفرینی استان تهران است.
مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی فرزان آماده همکاری با دانشگاه ها، جهت حرکت به سوی دانشگاه کارآفرین یا دانشگاه نسل سوم است.

 

 

برگزاری رویداد استارت آپی طلوع برکت با همکاری مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی فرزان

طلوع برکت رویداد استارتاپی اسلامی - قرآنی است که طی یک برنامه فشرده سه روزه شرکت‏کنندگان را با فضای کارآفرینی اسلامی – قرآنی در کشور و جهان آشنا کرده و آنها را نسبت به فرصت‏ها، تهدیدهای این حوزه آگاه می کند. در این برنامه، شرکت کنندگان، فرصت همکاری و بهره گیری از تجربیات کارآفرینان برتر را خواهند یافت.

 

 

به گزارش روابط عمومی مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی فرزان، در این رویداد فضای واقعی ایجاد کسب‏وکارهای اسلامی - قرآنی برای شرکت‏کنندگان شبیه سازی می‏شود به طوری که شرکت کنندگان در محیطی پویا و خلاق تیم های کاری خود را تشکیل داده و مراحل راه اندازی یک کسب و کار اسلامی – قرآنی را از ابتدا تا انتها به صورت فشرده تجربه می کنند.

ادامه مطلب ...
ادامه ...
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 بعد > آخر >>

نتایج 1 - 18 از 80

خبرنامه

دیگر شماره ها

آمار بازديد

حاضرین در سایت
78 میهمان حاضرند
ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
صفحات اجتماعی