صفحات اجتماعی

Home arrow خبرنامه الکترونیک فرزان arrow خبرنامه شماره 89 فرزان- اردیبهشت 1393 arrow بودجه پژوهش: پرداخت بیش از 9 میلیارد ریال حمایت تشویقی به محققان نانو
بودجه پژوهش: پرداخت بیش از 9 میلیارد ریال حمایت تشویقی به محققان نانو

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو اعلام کرد که فروردین ماه امسال مبلغ 9 میلیارد و 284 میلیون ریال را به یکهزار و 223 محقق نانو پرداخت کرده است.

حمایت های مذکور مربوط به افرادی است که درخواست حمایت تشویقی آنها تا آخر بهمن ماه 1392 در ستاد فناوری نانو داوری و تایید شده است و مشکلی برای پرداخت (مانند اشکال در شماره حساب ، شرکت نکردن در کنگره های مورد تایید ستاد و ارائه مقاله) نداشته اند.

به گفته ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، موارد پرداخت شده به تفکیک شامل 4 میلیارد و 69 میلیون ریال برای 266 مقاله آی اس آی ، 2 میلیارد و 134 میلیون ریال به 390 پایان نامه کارشناسی ارشد(دانشجو)، یک میلیارد و 36 میلیون ریال به 380 پایان نامه کارشناسی ارشد (استاد راهنما)، یک میلیارد و 254 میلیون ریال به 87 پایان نامه دکتری(دانشجو) ، 590 میلیون ریال به 82 پایان نامه دکتری(استاد راهنما) و 201 میلیون ریال به بخش های دیگر تحقیقات مربوط به نانو بوده است .

این ستاد خاطرنشان کرد: به منظور ایجاد تعامل بین محققین فناوری نانو، تمامی فارغ التحصیلان برای دریافت بخش دوم حمایت تشویقی ملزم به شرکت در یکی از همایش های مورد تایید ستاد ویژه فناوری نانو هستند. 

این همایش ها توسط انجمن های علمی برگزار می شود و دانشجویان علاوه بر ارایه مقاله باید در کارگاه های برگزار شده توسط ستاد توسعه فناوری نانو نیز شرکت کنند.