صفحات اجتماعی

Home arrow خبرنامه الکترونیک فرزان arrow خبرنامه شماره 22 فرزان - مهر 1387 arrow خبر فرزان: نمايه شدن مجله اي ديگر در نمايه بين المللي CINAHL توسط مؤسسه فرزان
خبر فرزان: نمايه شدن مجله اي ديگر در نمايه بين المللي CINAHL توسط مؤسسه فرزان
مجله تحقيقات قلب و عروق ايران توسط CINAHL نمایه شد و کلیه مقالات منتشر شده در شماره نخست از ابتداي سال  2009 در اين بانک اطلاعاتی قابل جستجو می باشد. همچنین کلیه مقالات منتشر شده درشماره های بعدی مجله نیز توسط CINAHL نمایه می شود و قابل جستجو خواهد بود.

این مجله وابسته به مركز تحقيقات قلب و عروق دانشگاه علوم پزشكي شيراز است. سردبیر مجله جناب آقاي دکتر محمد جواد زيبايي نژاد می باشد.

مجله تحقيقات قلب و عروق ايران از 6 ماه پيش در چارچوب قرارداد همکاری بین این مجله و موسسه فرزان، از خدمات موسسه در حوزه نمایه سازی بهره مند بوده است.

این توفیق را به هیات سردبیری و دیگرهمکاران دراین مجله تهنیت عرض می کنیم. همچنین برتلاش و برنامه سازمان یافته همکارانمان در بخش مجلات موسسه ارج نهاده  و برای آنان آرزوی تداوم توفیقات الهی را داریم.

گفتنی است CINAHL (Cumulative Index to Nursing and Allied Health Literature) از جمله موسسات بین المللی معتبر در زمینه نمایه سازی مجلات می باشد كه حيطه هاي پزشكي و پرستاري را شامل مي شود.