خبرنامه

دیگر شماره ها

ورود و خروج
مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟   عضویت
صفحات اجتماعی

Home arrow صفحه اصلي
خبر فرزان:انتخاب موسسه فرزان به عنوان کارآفربن برتر و دریافت تندیس پرتو زرین کارآفرینیEMIC Tech 2012

موسسه توسعه دانش پژوهش وفناوری فرزان در نخستین همایش ملی مدیریت کارآفرینی در فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران (EMIC Tech 2012) ، به عنوان شرکت برتر کارآفرین در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات انتخاب شد. در این همایش دکتر غلامرضا حبیبی مدیرعامل موسسه، تندیس پرتو زرین کارآفرینی را دریافت کرد.
در نخستین همایش ملی کارآفرینی در فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران ،موسسه فرزان در بخش پارکهای فناوری و مراکز رشد موفق به دریافت عنوان شرکت برتر کارآفرین گردید و تندیس پرتو زرین کارآفرینی (Golden Beam Award) را به خود اختصاص داد و دکتر غلامرضا حبیبی مدیرعامل موسسه فرزان به نمایندگی از این موسسه مورد تقدیر قرار گرفت.
نخستین همایش ملی کارآفرینی در فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران با هدف بررسی راهکارهای تولید محصولات و خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات ( ICT ) در 16 و 17 آبان ماه در هتل استقلال تهران برگزار شد و طی دو روز همایش علاوه بر سخنرانی صاحبنظران، نمایشگاهی نیز در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات برپا بود. 
این همایش، نخستین همایش ملی مدیریت کارآفرینی در فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران (EMIC Tech 2012) با هدف بررسی راهکارهای تولید محصول و خدمات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و ارایه راه حل هایی برای ارتقای روحیه کارآفرینی و ارزش آفرینی در این حوزه است.
در نخستین همایش ملی مدیریت کارآفرینی در فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، علاوه بر موسسه فرزان، از دیگر چهره ها، شرکتها و سازمانهای برتر در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخشهای چهره کارآفرین سال، چهره کارآفرین زن سال، مدیر کارآفرین، چهره کارآفرین جوان، شرکت برتر کارآفرین، صادر کننده برتر کارآفرین، کارآفرین برتر سازمانی، پایگاه اینترنتی کارآفرین، پژوهشگر برتر کارآفرینی، بانک برتر کارآفرین، طرح برتر کارآفرینی، کارآفرین برتر حوزه فناوری اطلاعات، کارآفرین برتر حوزه بانکداری الکترونیک و رسانه برتر حامی کارآفرینی تقدیر شد.
معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری، موسسه دیده بان آی تی، سازمان فناوری اطلاعات، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، پارک علم و فناوری دانشکده تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان و پژوهشکده میکروالکترونیک ایران و بانک ملت در برپایی این همایش مشارکت داشتند.

افتخاری دیگر: تقدیر از دکتر غلامرضا حبیبی مدیرعامل موسسه فرزان به عنوان مدیر برتر در همایش ملی تعاون

دکتر غلامرضا حبیبی کارآفرین برتر ملی و مدیرعامل موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان در همایش ملی تعاون به عنوان مدیر برگزیده مورد تقدیر قرار گرفت و لوح تقدیر و تندیس ویژه همایش را دریافت کرد.
 این همایش در چهاردهم مهر ماه 1391 در سالن همایشهای صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. در کتاب همایش، گزارشی از عملکرد موسسه فرزان منتشر شده است. در این کتاب، ضمن اشاره به انعقاد 30 قرارداد و تفاهم نامه بین المللی توسط موسسه و  انتشار 390  مقاله در مجلات بین المللی،  به انتخاب موسسه فرزان به عنوان کارآفرین برتر استان تهران و کارآفرین برتر ملی در سال 1390 و  اخذ تندیس نوآوری در همایش ملی بزرگان نوآوری در سال 1391  اشاره شده است. همچنین ذکر شده که انتشارات موسسه در زمینه علم سنجی، در سطح بین المللی مورد تحسین قرار گرفته است.
از سوی دیگر، دکتر غلامرضا حبیبی مدیرعامل و موسس موسسه فرزان، معرفی شده و مورد تقدیر قرار گرفته است. همچنین با تاکید بر سوابق اجرایی و علمی ایشان همچون مولف برگزیده، پژوهشگر برگزیده و جوان برگزیده، به سخنرانی وی به عنوان کارآفرین برتر ملی در محضر مقام معظم رهبری در جمع برگزیدگان فعالان اقتصادی کشور نیز اشاره شده است. 
در این همایش علاوه بر موسسه فرزان از پست بانک ایران، تعاونی مسکن اعضای سازمان نظام پزشکی، سازمان تامین اجتماعی، تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش و جمعی دیگر  تقدیر شد.
در حاشیه همایش، شبکه های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با دکتر غلامرضا حبیبی مدیرعامل موسسه و نماینده کارآفرینان در شورایعالی اشتغال کشور مصاحبه تلویزیونی انجام دادند.

افتخاری دیگر: اعطای نشان حمایت از تولید ملی به مدیرعامل موسسه فرزان در جشنواره محصول ایرانی

در جشنواره محصول ایرانی، ضمن معرفی محصولات موسسه در حوزه فناوری اطلاعات و بویژه فراسا - سامانه آموزش و سنجش الکترونیک- به عنوان محصول برگزیده، از دکتر غلامرضا حبیبی کارآفرین برتر ملی و مدیرعامل موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان با اعطای نشان حمایت از تولید ملی قدردانی شد.
  "جشنواره محصول ایرانی: تکنولوژی و استاندارد جهانی" جهت بزرگداشت شرکتها و سازمانهای فعال در تولید محصولات ایرانی برگزار شد و در آن نشان حمایت از تولید ملی به همراه لوح تقدیر به برگزیدگان جشنواره اعطا گشت. جشنواره محصول ایرانی در آبان  ماه 1391 در سالن همایشهای صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
  در کتاب همایش، شرح عملکرد موسسه فرزان منتشر شده است. در این کتاب، ضمن معرفی محصولات و خدمات موسسه، به اخذ عنوان کارآفرین برتر استان تهران و کارآفرین برتر ملی و کارآفرین برتر منتخب دانشگاه علوم اقتصادی در سال 1390 و  اخذ تندیس نوآوری در همایش ملی بزرگان نوآوری و همچنین کسب عنوان برگزیده همایش ملی تعاون در سال 1391  اشاره شده است.

همچنین تولیدات موسسه در حوزه فناوری اطلاعات معرفی شده است. از جمله این محصولات می توان به نرم افزار فراسا - سامانه آموزش و سنجش الکترونیک، نرم افزار فرادیتا - سامانه مدیریت اطلاعات بالینی- ویژه کارآزماییهای بالینی دارویی، نرم افزار فرانگار - سامانه مدیریت مقالات پژوهشی، نرم افزار پژوهشیاران فرزان - سامانه مدیریت سفارشات پژوهشی- و فرامک سامانه ارسال پیامک اشاره کرد.
فراسا به عنوان یکی از مهمترین محصولات موسسه در حوزه IT، در برگیرنده 200 دوره آموزشی می باشد که تاکنون بیش از 15000 نفر از آن استفاده کرده اند. این سامانه دربرگیرنده دوره هایی در زمینه مهارتهای پژوهش و فناوری، کارآفرینی و آموزشهای کارکنان دولت می باشد.
  خبرنامه الکترونیک پژوهش و فناوری فرزان از دیگر محصولات موسسه در حوزه فناوری اطلاعات است. در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، موسسه دارای تاییدیه هایی از نظام صنفی رایانه، شورای عالی انفورماتیک کشور و مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.
دکتر غلامرضا حبیبی مدیرعامل و موسس موسسه فرزان در این جشنواره با اعطای نشان حمایت از تولید ملی مورد تقدیر قرار گرفت.


ادامه ...


نتایج: 91 تا 108 از 126