header image
Home arrow صفحه اصلي
با حضور مدیرعامل موسسه فرزان، مراسم تقدیر از معلولان برتر و کارآفرین محلات منطقه 7 برگزار شد

images/stories/7-min.jpg

مراسم تجلیل تقدیر از معلولان برتر و کارآفرین محلات منطقه 7 با حضور محمد رضا غلامی معاون امور اجتماعی و فرهنگی، دکتر غلامرضا حبیبی، مدیرعامل موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان و جمعی از مدیران منطقه هفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرزان، غلامی در این مراسم گفت: ما به عنوان مسئولين شهرداري منطقه در تلاش هستيم تا بتوانيم گره گشاي مشکلات معلولان باشيم و در اين راه از هيچ زحمتي دريغ نخواهيم کرد.

وی با تأکید بر ایجاد محیطی متناسب با نیاز معلولان برای حضور پویا و مؤثر آن‌ها در جامعه، افزود: معلولان به ترحم و دل‌سوزی نیاز ندارند چراکه با توان و ظرفیتی که دارند در کارها موفق هستند اما باید با همکاری و هم‌دلی زمینه رشد و شکوفایی استعدادهایشان را فراهم کنیم.

در ادامه جلسه با حضور دکتر حبیبی، مدیرعامل موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان، از زحمات دبیران کانون‌ها و معلولان برتر و کارآفرین در سالن اجتماعات فرهنگسرای اندیشه تقدیر شد. 

"فرشته سلامت" به روایت زیبای دانش آموز تهرانی

یک دانش آموز خوش ذوق تهرانی به نام فائره شرطی ، ضمن شرکت در مسابقه نقاشی دیابت، مضمون فرشته سلامت را که در محصولات سلامت هوشمند موسسه فرزان بکار رفته است، به زیبایی به تصویر کشید.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرزان، این کودک خوش ذوق تهرانی، ضمن شرکت در مسابقه نقاشی دیابت، فرشته سلامت را به زیبایی به تصویر کشیده است. گفتنی است که پیش از این، مضمون مشابهی در اپلیکیشن موبایل فرشته سلامت، از مجموعه محصولات سلامت هوشمند موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان، بکار گرفته شده بود.

به دلیل ذوق و هنر فائزه شرطی و با توجه به مشابهت آن به طرح فرشته سلامت،  با اهدای هدیه ای توسط موسسه فرزان، از او تقدیر می شود. در ادامه این طرح زیبا را می بینید.

images/stories/photo_2017-01-24_11-13-00-min.jpg

 

 

با حضور مدیرعامل موسسه فرزان برگزار شد تقدیر از برگزیدگان مسابقه نقاشی دیابت

images/stories/mosabeghe-diabet-4.jpg

در مراسمی با حضور مسئولان شهرداری و دست اندرکاران حوزه دیابت از برگزیدگان نهایی مسابقه نقاشی با موضوع دیابت در فرهنگسرای اندیشه تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرزان، در این همایش که امیری، معاون مدیرکل سلامت شهرداری تهران، دکتر ترکمن نژاد، رئیس مرکز بهداشت شمال تهران، محمد رضا غلامی معاون امور اجتماعی و فرهنگی و دکتر عطارزاده مدیر اداره سلامت منطقه 7 شهرداری تهران، دکتر اکتای، مدیر بخش علمی شرکت نوونوردیسک، دکتر غلامرضا حبیبی، مدیرعامل موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان و جمعی از مدیران منطقه 7 شهرداری، مسئولان خانه های سلامت و انجمن دیابت برگزار شد.

در این مراسم از 10 نفر از کودکان راه یافته به مرحله نهایی مسابقه نقاشی با موضوع دیابت تجلیل شد و این 10 کودک به عنوان سفیران دیابت در ایران انتخاب شدند و جوایزی را نیز دریافت نمودند.

بنابراین گزارش، در این همایش بر موضوع پیشگیری از دیابت  و آموزش به عنوان دو رکن اساسی در کاهش ریسک دیابت تاکید شد. شعار این همایش آموزش و تغییر نگرش به دیابت بود.

در انتها با حضور دکتر ترکمن نژاد، رئیس مرکز بهداشت شمال تهران، امیری، معاون مدیرکل سلامت شهرداری تهران، محمد رضا غلامی معاون امور اجتماعی و فرهنگی، دکتر اکتای، مدیر بخش علمی شرکت نوونوردیسک و دکتر حبیبی، مدیرعامل موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان هدایای برگزیدگان که دوچرخه بود، به آنان اهدا شد.

در حاشیه این مراسم، نمایشگاهی از نقاشی های کودکان و کاردستی های آنها ترتیب داده شده بود که جلوه خاصی به این مراسم داده بود.

images/stories/mosabeghe-diabet-1.jpg

images/stories/mosabeghe-diabet-2.jpg

ادامه ...
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

نتایج 109 - 126 از 165
صفحات اجتماعی