header image
Home arrow صفحه اصلي
خدمات فرزان: معرفی دوره های آموزش الکترونیک "نگارش علمی (Scientific Writing) "
موسسه فرزان در قالب سامانه آموزش و سنجش الکترونیک فراسا، اقدام به طراحی و ارائه دوره آموزشی "چگونگی نگارش علمی" با عنوان "چگونه يك مقاله پژوهشي خوب بنويسيم؟" نموده است. علاقمندان با شرکت در این دوره مهارتهای لازم برای نگارش علمی را کسب خواهند کرد. 

این دوره ها برای تمامی محققین اعم از هیات علمی محتر م دانشگاه ها، پژوهشگران مراکز تحقیقاتی و دانشجویان رشته های علوم پزشکی مناسب می باشد. 

مطالب این دوره ها در چند فصل مجزا و بر اساس استانداردهای آموزشی تهیه شده اند به نحوی که هر فرد قادر خواهد بود در هر بار یک یا چند فصل را مطالعه نماید.

اهداف کلی آموزشی اين دوره عبارتند از:
• آشنایی با ساختار انواع متون پژوهشی
• آشنایی با بخشهای مختلف یک مقاله پژوهشی و چگونگی نگارش آنها
• تذکر خطاهای شایع در نگارش بخشهای مختلف و راهکارهای جلوگیری از رخداد این خطاها

برای ثبت نام در این دوره ها به آدرس الکترونیک www.farasa.net مراجعه کرده و یا با شماره تلفنهای 66919206(021) و 66439463(021) و 66423101(021) تماس حاصل نمايید.
فرادیتا سامانه آنلاین مدیریت داده های بالینی آغاز به کار کرد .

فرادیتا سامانه مدیریت داده های بالینی با پشتیبانی سازمان مدیریت داده های بالینی فرزان آغاز به کار کرد. فرادیتا نخستین سامانه مدیریت داده های بالینی در کشور است که با پشتیبانی نخستین سازمان داده های بالینی کشور راه اندازی شده است. 

فرادیتا یک سامانه الکترونیک و آنلاین با زیرساخت نرم افزاری و تحت وب برای ضبط الکترونیکی داده (EDC) و مدیریت داده های بالینی درمطالعات اپیدمیولوژیک و بالینی است. زیرساخت نرم افزاری فرادیتا یا به اصطلاح OpenClinica Persiaدر سامانه فرادیتا به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل استفاده است. مهترین ویژگی این نرم افزار آن است که مبتنی بر وب (web-based) است و به گونه ای طراحی شده که همه انواع مطالعات اپیدمیولوژیک و بالینی را در شرایط مختلف پژوهشی پشتیبانی می کند.

فرادیتا بر پایه استانداردهای بین المللی با سطح بالایی از قابلیت به اشتراک گذاری اطلاعات و ارائه نتایج به مراجع قانونی (بویژه در پژوهشهای بالینی) طراحی شده است. ساختارماژولی وانعطاف پذبری بالا از دیگر ویژگیهای این سامانه است. ما همچنین امکان تغییردرظاهر نرم افزار را بنا به نظر و نیاز شما فراهم آورده ایم.

 

فرادیتا توسط موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان و با همکاری شرکت آکازا پشتیبانی می شود و زیر ساخت نرم افزاری آن تحت لیسانس  LGPL می باشد.

شبكه رابطين پژوهشي

شبكه رابطين پژوهشي فرزان با هدف ايجاد ارتباط پويا ميان مراكز دانشگاهي و پژوهشي داخل و خارج كشور و پژوهشگران آنها با مؤسسه فرزان پايه گذاري شده است. بنحوي كه در نتيجه آن، امكان همكاري مشترك در اجراي طرح‌هاي تحقيقاتي و برنامه‌هاي پژوهشي با استفاده از ظرفيت‌هاي طرفين ايجاد گردد.

Farzan Rsearch Network
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

نتایج 163 - 165 از 165
صفحات اجتماعی