header image
Home arrow صفحه اصلي
برگزاری ویدئو کنفرانس مرحله پایلوت برنامه فعالیت بدنی و تناسب اندام در وزارت بهداشت

 

   مرحله پایلوت برنامه فعالیت بدنی و تناسب اندام توسط دفتر کنترل بیماریهای غیرواگیر وزارت بهداشت و با همکاری چهار دانشگاه علوم پزشکی قزوین، اراک، فسا و خمین با برگزاری جلسه ویدئوکنفرانس در وزارت بهداشت آغاز شد. این برنامه، مبتنی بر اپلیکیشن موبایل فیت آسا به مرحله اجرا در می آید.
   در این ویدئوکنفرانس در ابتدا دکتر مرادی (مرکز کنترل بیماری های غیرواگیر) توضیحاتی در ارتباط با برنامه و اهمیت آن ارائه کرد. سپس دکتر غلامرضا حبیبی، مدیرعامل موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان به معرفی اپ فیت آسا و نحوه عملکرد آن پرداخت. در دادامه، نمایندگان حاضر از دانشگاه های علوم پزشکی، نظرات خود را در ارتباط با این برنامه و نحوه اجرای آن برشمردند و سوالات خود را مطرح کردند.
   اپلیکیشن فیت آسا مبتنی بر برنامه جامع نقشه راه فعالیت بدنی و تناسب اندام در قالبی جذاب و کاربرپسند ارائه شده است.
   این برنامه مشتمل بر برنامه تمرین روزانه، صدها سوال و مطلب آموزشی، انگیزشی و اطلاع رسان، دهها مدل اعتبار و مدال، برنامه آموزشی چندرسانه ای و تعداد زیادی فیلم و انیمیشن می باشد.
   هدف از این برنامه، توانمندسازی جهت خودمراقبتی و تغییر سبک زندگی بویژه افزایش فعالیت بدنی، برای پیشگیری و کنترل بیماری های غیرواگیر و مزمن می باشد.

  دسترسی رایگان به این برنامه می تواند از طریق دانلود اپ فیت آسا از کافه بازار و یا ارسال پیامک (عدد ۱۰۰ به شماره ۱۰۰۰۶۵۴) صورت گیرد.

اپلیکیشن فیت اسا تایید شد و برای استفاده به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ شد

 

  بر اساس تخمین های موجود حدود 60 درصد مردم کم تحرک هستند و انتظار می رود با شیوع بیماری کوید 19، این میزان افزایش یابد. مرکز کنترل بیماری های غیرواگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اپلیکیشن موبایل "فیت آسا: فعالیت بدنی و تناشب اندام هوشمند" را برای معرفی و استفاده عموم مردم به دانشگاه های علوم پزشکی معرفی کرد.
  بر این اساس، اپ فیت اسا توسط دانشگاه های علوم پزشکی به مردم معرفی خواهد شد. هم اکنون دانشگاه های علوم پزشکی این اپ را به دستگاه های مستقر در استان خود از جمله استانداری و شهرداری ها نیز معرفی کرده اند.
  اپلیکیشن موبایل فیت آسا که پس از 2 سال کار مداوم، به همت موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان طراحی و عرضه شده است هم اکنون برای کاربران موبایل های اندرویید از طریق کافه بازار قابل دسترسی و استفاده می باشد. نسخه iOS این اپ نیز متعاقبا عرضه خواهد شد.
  این اپ از ویژگی های کاربردی و امکانات متنوعی برخوردار است. اپ فیت آسا دربرگیرنده "برنامه جامع نقشه راه فعالیت بدنی و تناسب اندام" می باشد که با نظارت و همکاری وزارت بهداشت تهیه شده است. در این نقشه راه، کاربران، بصورت مجازی ایستگاه هایی را طی می کنند. نتایجی که کاربر در هر ایستگاه می گیرد ادامه مسیر وی را مشخص می نماید.
  این برنامه مشتمل بر صدها سوال و پیام آموزشی، انگیزشی و اطلاع رسان، دهها مدل اعتبار و مدال، برنامه آموزشی چندرسانه ای و تعداد زیادی فیلم و انیمیشن می باشد.

اپلیکیشن موبایل فیت اسا بصورت رایگان در دسترس است. علاقمندان می توانند با پیامک کردن عدد 100 به شماره 1000654 لینک دانلود اپ را دریافت نمایند

  امید است این تدابیر به ارتقای میزان فعالیت بدنی مردم خصوصا در شرایط شیوع بیماری کوید 19 منتج گردد.
کتاب "مدیریت و هوشمندی سازمان" توسط انتشارات موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان منتشر شد.

 

  کتاب مدیریت و هوشمندی سازمان به قلم آقای جهانگیر عباسپور نقنه در 315 صفحه تالیف و توسط انتشارات موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان منتشر شد. این کتاب حاوی مطالب ارزشمندی در ارتباط با مدیریت هوشمند در سازمان های نوین می باشد. سرفصلهای این کتاب شامل موارد زیر می باشد:
 • پیشینه و تاریخچه مدیریت
 • پیشگامان دانش مدیریت نوین ایران
 • مکتب‌های مدیریت
 • نقش مدیر در سازمان
 • وظایف مدیران (فرآیند مدیریت)
 • برنامه‌ریزی
 • سازماندهی
 • ویژگی‌ها و مشخصات سازمان‌های نوین
 • عامل‌های کارساز در گزینش ساختار
 • به کارگیری منابع
 • رهبری و راهنمایی
 • مهارت‌های مدیریت امروز
شابک این کتاب، 1-02-6135-600-978 می باشد و با قیمت 25500 تومان در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.
ادامه ...
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

نتایج 37 - 54 از 165
صفحات اجتماعی