صفحات اجتماعی

Home arrow آموزش الکترونیک
آموزش الکترونیک

فراسا؛ سامانه آموزش و سنجش الکترونیک

عدم امکان شرکت همه علاقمندان در دوره‌های آموزشی بویژه در نقاط مختلف کشور پهناورمان، در کنار توسعه فن‌آوری اطلاعات در ایران و جهان، باعث شد تا تجربیات خود را در طول سالهای گذشته به شکل دوره‌های آموزشی آنلاین عرضه نماییم. بر این اساس با همت اساتید و پژوهشگرانی برجسته و همراهی گروهی از کارشناسان زبده در زمینه‌های تولید محتوا، طراحی آموزشی و فن‌آوری اطلاعات، با کمال افتخار فراسا (سامانه آموزش و سنجش الکترونیک) را تقدیم می‌نماییم.

فراسا هم اکنون در برگیرنده بیش از 200 دوره آموزشی در قالب گروه های آموزش آنلاین سلامت، مهارت های پژوهشی، مهارت های کارآفرینی، مهارت های پایه و آموزش های ضمن خدمت کارکنان است. تاکنون بیش از 800 دانشگاه، سازمان و مرکز تحقیقاتی دوره ها و بسته های فراسا را برای استفاده کارکنان، هیات علمی، دانشجویان و پژوهشگران خود تهیه کرده اند. همچنین جمع کثیری از کاربران بصورت فردی در سامانه ثبت نام کرده اند و از دوره ها استفاده نموده اند. فراسا هم اکنون بیش از 130.000کاربر در سراسر کشور دارد.

 

برای ورود به سامانه فراسا و استفاده از دوره های آموزشی آن، به آدرس www.farasa.net مراجعه فرمایید یا اینجا کلیک کنید.

 

هرم تربیت پژوهشگر؛ شروع فصل جدیدی در آموزش پژوهش

موسسه فرزان اقدام به طراحی دوره آموزش پژوهش تحت عنوان "طرح‌ جامع‌ نظام آكادمیك‌ تربیت‌ پژوهشگر" در علوم پزشکی نموده است. این مدل آموزشی در سال 1379 معرفی گردید و مورد استقبال پژوهشگران و دانشگاه‌ها قرار گرفت. به نحوی که این دوره برای اولین بار در سطح کشور در دانشگاه علوم پزشکی تهران ویژه دانشجویان گروه استعدادهای درخشان به مرحله اجرا درآمد.

با الهام از این مدل آموزشی، "برنامه آنلاین تربیت پژوهشگر" طراحی و به سازمانها، دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی ارائه شده است..

 

آموزش های حضوری سلامت

موسسه دارای مجوز آموزش ضمن خدمت کارکنان دولت در حوزه سلامت (پزشکی و دندان پزشکی) از سازمان برنامه و بودجه کشور است. همینطور صلاحیت آموزشی موسسه به تایید وزارت بهداشت، وزارت نفت و شهرداری تهران رسیده است.

سازمان های دولتی و خصوصی می توانند برای استفاده از ده ها عنوان برنامه آموزشی حضوری و آنلاین در حوزه سلامت با ما تماس بگیرند.

 

 

 

فراسا: آموزش و سنجش الکترونیک

www.farasa.net