صفحات اجتماعی

Home arrow صفحه اصلي
کتاب "مدیریت و هوشمندی سازمان" توسط انتشارات موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان منتشر شد.

 

  کتاب مدیریت و هوشمندی سازمان به قلم آقای جهانگیر عباسپور نقنه در 315 صفحه تالیف و توسط انتشارات موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان منتشر شد. این کتاب حاوی مطالب ارزشمندی در ارتباط با مدیریت هوشمند در سازمان های نوین می باشد. سرفصلهای این کتاب شامل موارد زیر می باشد:
 • پیشینه و تاریخچه مدیریت
 • پیشگامان دانش مدیریت نوین ایران
 • مکتب‌های مدیریت
 • نقش مدیر در سازمان
 • وظایف مدیران (فرآیند مدیریت)
 • برنامه‌ریزی
 • سازماندهی
 • ویژگی‌ها و مشخصات سازمان‌های نوین
 • عامل‌های کارساز در گزینش ساختار
 • به کارگیری منابع
 • رهبری و راهنمایی
 • مهارت‌های مدیریت امروز
شابک این کتاب، 1-02-6135-600-978 می باشد و با قیمت 25500 تومان در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.
دکتر حسین نژاد مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون و دکتر غلامرضا حبیبی دیدار کردند.
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون و دبیر کانون ملی مراکز مشاوره کارآفرینی دیدار کردند. این دیدار در پی حضور و سخنرانی دکتر حسین نژاد در همایش سالانه مراکز مشاوره کارآفرینی صورت گرفت که بهمن ماه سال گذشته در تهران برگزار شد. در این همایش دکتر منصوری معاون اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر سرهنگی مدیرکل توسعه کارآفرینی وزارت کار و دکتر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید نیز حضور داشتند.

 

در این جلسه، دکتر حبیبی، ظرفیت های بزرگ موجود در کانون و مراکز تحت پوشش را بر شمرد و این دیدار را فرصتی مغتنم برای مرور نیازمندی ها و ظرفیت های موجود در طرفین و همکاری مشترک دانست. وی ضمن معرفی ساختار کانون، ماموریت های مراکز را برشمرد و گزارشی از عملکرد کانون و مراکز مشاوره ارائه کرد. دبیر کانون، آمادگی کانون را برای همکاری در راستای ماموریت های صندوق و ایفای نقش موثرتر مراکز در اکوسیستم کسب و کار و کارآفرینی اعلام نمود. دکتر حسین نژاد پیشنهاد کرد که کانون و مراکز تحت پوشش به عنوان نمایندگی صندوق در ممیزی طرح ها ایفای نقش نماید. مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون همچنین بر ضرورت توانمندسازی مراکز مشاوره و افزایش ظرفیت مراکز برای ارائه خدمات با کیفیت به کارآفرینان و بنگاه های اقتصادی تاکید کرد. متعاقب این جلسه، دکتر حبیبی دبیر کانون دیداری نیز با معاونت اقتصادی صندوق ضمانت تعاون داشت که در آن پیرامون نحوه همکاری و ایفای نقش کانون به عنوان نمایندگی صندوق در سطح کشور تبادل نظر شد. صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون بر اساس مـصوبه مـورخ ۱۰/۱۲/۱۳۸۸ هیأت محترم وزیران و ماده ۲ اساسنامه، جایگزین صندوق تعاون کشور گردیده است. حوزه فعالیت صندوق، شرکت‌های تعاونی و همچنین شرکت های کوچک و متوسط (SME) بوده که از طریق تضمین اعتبارات و سرمایه‌گذاری‌ها، اقدام به حمایت از شرکت‌های تعاونی و شرکت های کوچک و متوسط و تسهیل در تأمین منابع مالی آنان می‌نماید. حوزه فعالیت صندوق سراسر کشور و مرکز اصلی آن در تهران است و می‌تـوانـد بخشـی ازفعالیت‌های خود را از طریق عقد قرارداد با اشخاص حقوقی ذی‌صلاح و اعطای نمایندگی در داخل و خارج کشور واگذار نماید.
برنامه هوشمند ترک سیگار (دودبس) در شیوه نامه هفته مبارزه با دخانیات شهرداری تهران قرار گرفت.

 

برنامه هوشمند ترک سیگار (دودبس) رسما در شیوه نامه هفته مبارزه با دخانیات شهرداری تهران قرار گرفت. هفته مبارزه با دخانیات همه ساله در خرداد ماه برگزار می شود و طی آن پویش مبارزه با دخانیات با همکاری دستگاه های مختلف برگزار می گردد. پیش از این و دربهمن ماه 98، اجرای پایلوت برنامه هوشمند ترک سیگار، در کمیته تهران شهر بدون دخانیات در شورای شهر تهران مصوب شده بود.
ادامه ...


نتایج: 19 تا 36 از 145