صفحات اجتماعی

Home arrow صفحه اصلي

دیدار مهندس شاکرمی معاون روابط کار وزیر کار با دکتر غلامرضا حبیبی، دبیر کانون سراسری و رئیس انجمن مراکز مشاوره کارافرینی استان تهران

 

 

دکتر غلامرضا حبیبی دبیر کانون سراسری و رئیس انجمن مراکز مشاوره کارافرینی استان تهران با مهندس شاکرمی معاون روابط کار وزیر کار دیدار کرد. در این دیدار که مهندس یوسفی رئیس اداره تشکلهای کارگری و کارفرمایی وزارت کار و همچنین مهندس منصوری دبیر و دکتر محمدزاده بازرس انجمن مراکز مشاوره کارآفرینی استان تهران حضور داشتند در ارتباط با موضوعات مختلف، بحث و تبادل نظر شد. توانمندسازی بنگاه های بحران زده، مدل های نوین روابط کار و همکاری در دیگر زمینه های داخلی و بین المللی بویژه در ارتباط با تشکل های صنفی کارآفرینی در زمره مذاکرات صورت گرفته در این جلسه بود. در این جلسه در ارتباط با مشکلات ثبت تشکل های صنفی در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری نیز بحث و تبادل نظر شد و مهندس شاکرمی دستور داد جهت تسهیل روند ثبت تشکل ها اقدامات و تدابیر لازم اتخاذ گردد. همچنین بنا شد پیگیری های لازم در ارتباط با محتوای مذاکرات این جلسه صورت گیرد.
انتشار 5 اپلیکیشن موبایل از موسسه فرزان در کافه بازار طی یک ماه اخیر

 

 

طی ماه اخیر، ۵ اپلیکیشن موبایل موسسه در زمینه سلامت، در کافه بازار منتشر شد. این اپلیکیشن ها شامل اپلیکیشن تکامل کودک، سلامت روان، قلب سالم، دیابت و ترک سیگار می باشند.

امکانات اپلیکیشن ها به شرح ذیل می باشد:

  1. نقشه راه مشتمل بر مجموعه ای از ایستگاه ها برای هدایت کاربر
  2. ارزیابی و بازخوردهای هوشمند به کاربر
  3. ارائه مشاوره از راه دور به کاربر
  4. آموزش های چندرسانه ای و پیام های آموزشی
  5. سامانه مکان یاب برای معرفی مراکز خدمات سلامت به کاربر
  6. امکان معرفی به دوستان
  7. ارائه امتیاز به کاربر برای عبور از مسیر نقشه راه

اپلیکیشن ها برای کاربران اندرویید قابل استفاده است. کاربران iOS می توانند تا زمان ارائه اپ های iOS، از نسخه قابل استفاده در پیام رسان تلگرام، به عنوان جایگزین برنامه های فوق استفاده نمایند. به مرور، از این اپلیکیشن ها و برنامه های هوشمند مربوط به آنها رونمایی خواهد شد.

موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان در سال ۱۳۸۰ تاسیس شده است و هم اکنون در دومین دهه از فعالیت خود، منشا خدمات چشمگیری در حوزه های مختلف علمی و فناوری در سطح کشور می باشد. این موسسه، با برند "سالم سا" در زمینه سلامت هوشمند (Smart Health) فعالیت می نماید.

سالم سا مجموعه ای یکپارچه از ۱۴ سامانه نرم افزاری سلامت هوشمند است که بر بستر وب و تلفن هوشمند ارائه می شود. هر سامانه دارای هویت و عملکرد کاملا مجزا و در عین حال هماهنگ و مرتبط با سایر سامانه ها است. هم اکنون برنامه های هوشمند در زمینه های مختلف می تواند برای برگزاری کمپین های هوشمند سلامت و ارائه خدمات به عموم مردم مورد استفاده قرار گیرد.

سازمان های دولتی و غیردولتی نیز می توانند ضمن تماس با موسسه فرزان، جهت برگزاری کمپین های هوشمند سلامت برای کارکنان خود و پایش سلامت آنان اقدام نمایند.

 

 

صلاحیت موسسه فرزان برای آموزش های سلامت به تایید سازمان برنامه و بودجه رسید.

 

 

ضمن تمدید مجوز موسسه، صلاحیت موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان برای آموزش های ضمن خدمت کارکنان در حوزه سلامت، بار دیگر به تایید سازمان برنامه و بودجه رسید.

   موسسه فرزان از سال ۱۳۹۰ دارای مجوز آموزش ضمن خدمت کارکنان دولت در حوزه سلامت است. این موسسه تا کنون برای هزاران نفر از کارکنان دولت، دوره های آموزش ضمن خدمت کارکنان برگزار نموده است. بخشی عمده ای از آموزش های این موسسه بصورت آموزش های الکترونیک برگزار می شود. تا کنون بیش از ۱۳۰٫۰۰۰ نفر در دوره های آموزش الکترونیک موسسه شرکت داشته اند و صدها هزار عدد لوح فشرده برای آموزش های سلامت منتشر و در اختیار کاربران قرار گرفته است. بر این اساس صدها هزار نفر - دوره و میلیون ها ساعت آموزش در کارنامه آموزشی این موسسه دیده می شود.

    موسسه فرزان آمادگی خود را جهت همکاری با دستگاه های دولتی و عمومی در برگزاری دوره های آموزش ضمن خدمت کارکنان در حوزه سلامت و همچنین برگزاری کمپین های هوشمند سلامت با هدف آموزش و ارتقای سلامت کارکنان اعلام می دارد.

این کمپین های مبتنی بر سامانه های سلامت هوشمند موسسه با عنوان سالم سا، برگزار می شود و کارکنان می توانند از طریق وب، اپلیکیشن موبایل یا پیام رسان موبایل (تلگرام) از برنامه های متنوعی را جهت ارتقای سطح سلامت کارکنان و بهینه سازی محیط کار و افزایش بهره وری برگزار نمایند.

دوره ها و کمپین های سلامت شامل موضوعات قلب سالم، دیابت، روان سالم (استرس، اضطراب و افسردگی)، ترک سیگار، کاهش وزن و چاقی و فعالیت بدنی می شود.

سازمان ها و دستگاه های دولتی، عمومی و خصوصی می توانند برای استفاده از دوره ها و برنامه های سلامت کارکنان با موسسه فرزان تماس حاصل نمایند.

 

ادامه ...


نتایج: 37 تا 54 از 149