صفحات اجتماعی

Home arrow صفحه اصلي
با حضور مدیرعامل موسسه فرزان برگزار شد تقدیر از برگزیدگان مسابقه نقاشی دیابت

images/stories/mosabeghe-diabet-4.jpg

در مراسمی با حضور مسئولان شهرداری و دست اندرکاران حوزه دیابت از برگزیدگان نهایی مسابقه نقاشی با موضوع دیابت در فرهنگسرای اندیشه تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرزان، در این همایش که امیری، معاون مدیرکل سلامت شهرداری تهران، دکتر ترکمن نژاد، رئیس مرکز بهداشت شمال تهران، محمد رضا غلامی معاون امور اجتماعی و فرهنگی و دکتر عطارزاده مدیر اداره سلامت منطقه 7 شهرداری تهران، دکتر اکتای، مدیر بخش علمی شرکت نوونوردیسک، دکتر غلامرضا حبیبی، مدیرعامل موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان و جمعی از مدیران منطقه 7 شهرداری، مسئولان خانه های سلامت و انجمن دیابت برگزار شد.

در این مراسم از 10 نفر از کودکان راه یافته به مرحله نهایی مسابقه نقاشی با موضوع دیابت تجلیل شد و این 10 کودک به عنوان سفیران دیابت در ایران انتخاب شدند و جوایزی را نیز دریافت نمودند.

بنابراین گزارش، در این همایش بر موضوع پیشگیری از دیابت  و آموزش به عنوان دو رکن اساسی در کاهش ریسک دیابت تاکید شد. شعار این همایش آموزش و تغییر نگرش به دیابت بود.

در انتها با حضور دکتر ترکمن نژاد، رئیس مرکز بهداشت شمال تهران، امیری، معاون مدیرکل سلامت شهرداری تهران، محمد رضا غلامی معاون امور اجتماعی و فرهنگی، دکتر اکتای، مدیر بخش علمی شرکت نوونوردیسک و دکتر حبیبی، مدیرعامل موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان هدایای برگزیدگان که دوچرخه بود، به آنان اهدا شد.

در حاشیه این مراسم، نمایشگاهی از نقاشی های کودکان و کاردستی های آنها ترتیب داده شده بود که جلوه خاصی به این مراسم داده بود.

images/stories/mosabeghe-diabet-1.jpg

images/stories/mosabeghe-diabet-2.jpg

کمپین تغذیه با همکاری موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان اجرا شد

images/stories/campain-taghziye.jpg

کمپین تغذیه توسط مرکز بهداشت شمال تهران و مشارکت موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان و شهرداری منطقه 7 تهران و دیگر شرکت‌ها و نهادهای داخلی و خارجی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 14 و 15 دی 1395 به اجرا درآمد و با استقرار دو اتوبوس در مناطق 4 و 7 و 8 تهران بصورت رایگان، ضمن ارائه مشاوره تغذیه و عضویت در سامانه هوشمند نقشه راه دیابت (از سامانه های هوشمند سالم سا)، چک قند خون و فشار خون برای مراجعه کنندگان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرزان، در این دو روز، تیم کارشناسان موسسه فرزان در این کمپین، سامانه هوشمند نقشه راه دیابت را با هدف پیشگیری از بروز دیابت در افراد سالم و پیشگیری از بروز عوارض در بیماران مبتلا به دیابت معرفی کردند.

بنابراین گزارش، در دو روز اجرای کمپین تغذیه، بیش از یکصد نفر از شهروندان با مراجعه به اتوبوس‌ها  و دریافت کارت‌های ورود به سامانه، در نقشه راه دیابت ثبت نام کردند.  نقشه راه دیابت بازیگونه ای از تدابیر پیشگیرانه شامل آموزش، مشاوره، اپلیکیشن موبایل، عضویت در شبکه های حمایتی، وبینار و جلسات پرسش و پاسخ زنده، بسته های پیام، پرسشنامه و بازخوردهای هوشمند است.

از نکات جالب این کمپین، حضور افراد مسن برای شرکت در کمپین هوشمند دیابت بود که نشان از اهمیت دادن این افراد به سلامت خود دارد.

کمپین تغذیه با همکاری مرکز بهداشت شمال تهران، شهرداری منطقه 7 تهران، موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان، شرکت نوونوردیسک و شرکت فارمامد به مرحله اجرا در آمد.

لازم به ذکر است که از 4 بهمن امسال، اجرای کمپین هوشمند دیابت به طور رسمی آغاز می‌شود و در مرحله نخست منطقه 7 تهران را زیر پوشش قرار می‌دهد. تاکنون نهادهای مختلف داخلی و بین المللی برای مشارکت در کمپین اعلام آمادگی کرده‌اند.  

ادامه ...


نتایج: 91 تا 108 از 145