Skip to content

آموزش الکترونیک: راه اندازی فراسا؛ سامانه آموزش و سنجش الکترونیک

در سالی که گذشت، فراسا؛ سامانه آموزش و سنجش الکترونیک آغاز به کار کرد. گروهی از کارشناسان زبده در زمینه های پژوهش، طراحی آموزشی، فناوری اطلاعات به همراه برجسته ترین استادان ایرانی در داخل و خارج همکاری کردند تا با تلاشی شبانه روزی و با بهره گیری از تجربیات ارزشمند تک تک اعضای گروه، با کمال افتخار فراسا (سامانه آموزش و سنجش الکترونیک) را به عنوان دستاوردی دیگر از موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان حضور پژوهشگران ارجمند معرفی و تقدیم نماییم.

از ویژگیهای ساختاری این سامانه می توان به امکان ثبت نام آنلاین، آزمون آنلاین، ارائه گواهی آنلاین و زیرساخت پرداخت آنلاین اشاره کرد که آن را به یک سامانه منحصربفرد و تماما آنلاین بدل ساخته است. به عبارت دیگر کاربران قادرند تمامی مراحل شرکت در یک دوره آموزشی از ثبت نام اولیه تا شرکت در آزمون و حتی اخذ گواهی را بصورت آنلاین طی نمایند.

ویژگیهای آموزشی فراسا نیز قابل توجه است: امکاناتی همچون استفاده از مولتی مدیا، اتاقهای گفتگو، امکان چت میان اساتید و دانشجویان، شاخه بندی درختی از سرفصلهای آموزشی، تکالیف و آزمونهای آموزشی و ارزشیابی تحصیلی، ارتباط با استاد از طریق پست الکترونیک، زمانبندی دقیق برای هر درس به همراه ذکر اهداف آموزشی و واژگان کلیدی از ویژگیهای آموزشی فراسا می باشد.

برای آشنایی بیشتر با این سامانه می توانید به آدرس الکترونیک www.farasa.net مراجعه فرمایید.

خبرهای تصویری

جدیدترین خبرها