Skip to content

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین مرکز رشد استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی تهران و موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان

مرکز رشد استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی تهران و موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان مورخ ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ به منظور استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های طرفین، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

این تفاهم نامه به امضای دکتر بهادر مکی‌آبادی نماینده مرکز رشد استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی تهران و دکتر غلامرضا حبیبی مدیرعامل موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان رسیده است.

دو طرف توافق کردند در زمینه ایجاد همکاری فی‌مابین به منظور آموزش توام با عمل مهارت‌های کسب ‌و ‌کار و کارآفرینی، ارتقای توانمندی‌های کارآفرینی دانشجویان و ایجاد هسته‌های فن‌آفرین و کارآفرین  جز اهداف این برنامه می باشد.

مرکز رشد استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی تهران، از واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی تهران است که وظیفه پیشبرد امور مربوط به دانشجویان دارای عضویت استعدادهای درخشان، دانشجویان دارای عضویت بنیاد ملی نخبگان و نیز پیگیری ارتباطات و فعالیتهای تمامی دانشجویان دانشگاه با این دو نهاد را برعهده دارد.

موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان به عنوان یک شرکت دانش بنیان در حوزه های آموزش الکترونیک سلامت، سلامت دیجیتال، پزشکی از راه دور، هوش مصنوعی سلامت، پزشکی شخصی سازی شده فعالیت دارد. این موسسه در حوزه سلامت هوشمند با برند سالم سا و در زمینه آموزش الکترونیک سلامت با برند فراسا خدمات خود را ارائه می کند.

خبرهای تصویری

جدیدترین خبرها