Skip to content

اپلیکیشن فیت اسا تایید شد و برای استفاده به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ شد

  بر اساس تخمین های موجود حدود ۶۰ درصد مردم کم تحرک هستند و انتظار می رود با شیوع بیماری کوید ۱۹، این میزان افزایش یابد. مرکز کنترل بیماری های غیرواگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اپلیکیشن موبایل “فیت آسا: فعالیت بدنی و تناسب اندام هوشمند” را برای معرفی و استفاده عموم مردم به دانشگاه های علوم پزشکی معرفی کرد.
  بر این اساس، اپ فیت اسا توسط دانشگاه های علوم پزشکی به مردم معرفی خواهد شد. هم اکنون دانشگاه های علوم پزشکی این اپ را به دستگاه های مستقر در استان خود از جمله استانداری و شهرداری ها نیز معرفی کرده اند.
  اپلیکیشن موبایل فیت آسا که پس از ۲ سال کار مداوم، به همت موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان طراحی و عرضه شده است هم اکنون برای کاربران موبایل های اندرویید از طریق کافه بازار قابل دسترسی و استفاده می باشد. نسخه iOS این اپ نیز متعاقبا عرضه خواهد شد.
  این اپ از ویژگی های کاربردی و امکانات متنوعی برخوردار است. اپ فیت آسا دربرگیرنده “برنامه جامع نقشه راه فعالیت بدنی و تناسب اندام” می باشد که با نظارت و همکاری وزارت بهداشت تهیه شده است. در این نقشه راه، کاربران، بصورت مجازی ایستگاه هایی را طی می کنند. نتایجی که کاربر در هر ایستگاه می گیرد ادامه مسیر وی را مشخص می نماید.
  این برنامه مشتمل بر صدها سوال و پیام آموزشی، انگیزشی و اطلاع رسان، دهها مدل اعتبار و مدال، برنامه آموزشی چندرسانه ای و تعداد زیادی فیلم و انیمیشن می باشد.

اپلیکیشن موبایل فیت اسا بصورت رایگان در دسترس است. علاقمندان می توانند با پیامک کردن عدد ۱۰۰ به شماره ۱۰۰۰۶۵۴ لینک دانلود اپ را دریافت نمایند

  امید است این تدابیر به ارتقای میزان فعالیت بدنی مردم خصوصا در شرایط شیوع بیماری کوید ۱۹ منتج گردد.

 

خبرهای تصویری

جدیدترین خبرها