Skip to content

دیدار رئیس انجمن مراکز مشاوره خدمات کارآفرینی استان تهران با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی

دکتر غلامرضا حبیبی رئیس انجمن مراکز مشاوره  خدمات کارآفرینی استان تهران با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران دیدار کرد.

دکتر غلامرضا حبیبی رئیس انجمن مراکز مشاوره  خدمات کارآفرینی استان تهران و دبیر کانون کشوری انجمن های صنفی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی، با خانم دکتر دانیالی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران دیدار کرد. این دیدار، مقارن با ایام آغاز سال ۱۴۰۱ و همچنین ابتدای کار مدیرکل تعاون، کار رفاه اجتماعی استان تهران صورت گرفت. در این دیدار، آقای آذرپناه مدیر جدید کارآفرینی و اشتغال استان تهران نیز حضور داشت.

در این نشست، دکتر حبیبی ضمن معرفی مراکز مشاوره کارآفرینی و خدمات کارآفرینی، به اهم برنامه ها و اقدامات انجمن و کانون کشوری اشاره کرد. وی ضمن معرفی سامانه آنلاین توسعه یافته توسط انجمن و سامانه مکان یاب مراکز روی نقشه، که اخیرا به بهره برداری رسیده است، از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران خواست که جهت فرهنگ سازی استفاده از مشاوره کارآفرینی و معرفی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی به عموم مردم، با انجمن استانی همکاری نماید.

در این نشست، خانم دکتر دانیالی نیز از آقای آذرپناه خواست که ۳ طرح مشترک با انجمن در دستور کار قرار گیرد و پیگیری های بعدی در این ارتباط صورت پذیرد.

خبرهای تصویری