Skip to content

سال نو مبارک: و اینک فرزان ۱۴۰۰….

  سال نو مبارک، فرزان امسال ۲۰ ساله می شود و وارد سومین دهه فعالیت خود می گردد. امروز فرزان یک برند و نام آشنا در حوزه سلامت و کارآفرینی می باشد….. در شرایطی که آمارهای بین المللی نشان می دهد بیش از ۸۵ درصد شرکت ها به سال پنجم فعالیت نمی رسند قطعا این دستاورد در توفان های تحریم و رکود و کرونا بجز با تلاش و همت مضاعف، میسر نشده است.

درباره موسسه فرزان

  شاید جالب باشد بدانید اولین روز شروع کارمان، البته شروع غیر رسمی کارمان، مقارن حوادث ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ میلادی (۲۰ شهریور ۱۳۸۰) بوده است. فرزان با طوفان فرو ریختن برج های دوقلو شروع شد با چالش های مختلف از جمله تحریم و رکود ادامه شد و اینک در بحران مضاعف تحریم و کرونا، بار دیگر تلاش می کند تا این تهدید را به فرصت تبدیل نماید.
  تاریخ ثبت رسمی ۹/۹/۸۰ است و پارسال یعنی ۹/۹/۹۹ نوزدهمین سالگرد موسسه را جشن گرفتیم. ۹ آذر ماه امسال (۹/۹/۱۴۰۰) را به یاد داشته باشید. فرزان ۲۰ ساله می شود. ۲۰ سال سروش خدمت و افتخار…. این مهم میسر نشده است بجز اعتماد شما و همت فرزانگان…..
  از لطف خداوند ممنونیم و از اعتماد شما و همت همکاران مان سپاسگزاریم. آنها که هم اینک نیز کنارمان هستند و آنها که نیستند اما در ذهن و دل مان جای دارند.
  با همین فضای کوچک و بضاعت اندک مان در بخش خصوصی و بدون بودجه دولتی، صدها هزار کاربر و مشتری، صدها مقاله در بهترین مجلات بین المللی، ده ها کتاب، ده ها قرارداد و تفاهم نامه بین المللی، هزاران قرارداد پژوهشی و گرانت های داخلی و خارجی ،صدها دوره آموزشی و چندرسانه ای،انتشار صدها هزار حلقه لوح فشرده، ده ها نرم افزار وب و اپلیکیشن موبایل، ایجاد اشتغال برای نخبگان کشور، صادرات خدمات پژوهشی و فناورانه و ایجاد درآمد ارزی برای کشور در دشوارترین شرایط تحریم، حضور و درخشش در عرصه های داخلی و بین المللی و کسب افتخاراتی همچون کارآفرین برتر استان و کارآفرین برتر ملی و جوایز مختلف کتاب سال و …. را در کارنامه خود داریم.

حوزه های فعالیت موسسه فرزان

  ما در حوزه های کاری مختلفی، فعال میباشیم: سلامت هوشمند، آموزش الکترونیک،نشر دیجیتال، انتشارات، پژوهش های بالینی، نگارش علمی و خدمات و مشاوره کارآفرینی و غیره
  موسسه فرزان در عرصه های اجتماعی کارآفرینی نیز حضور موثری دارد …..نماینده کارآفرینان در شورای عالی اشتغال کشور، رئیس انجمن مراکز مشاوره کارآفرینی تهران، دبیر کانون کشوری مراکز مشاوره کارآفرینی و…..

 

خبرهای تصویری

جدیدترین خبرها