Skip to content

فناوری اطلاعات: حضور ناشران الکترونیک در نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

عضو هیات مدیره انجمن ناشران دیجیتال از حضور ناشران دیجیتال در نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال خبر داد.

به گزارش دبیرخانه نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال(ITDMEX)، با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای عالی فضای مجازی و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، توسط مجمع تشکل های فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از هشتم تا یازدهم اسفند ماه در محل دائمی نمایشگا ه های بین المللی تهران برگزار می شود.

عضو هیئت مدیره انجمن ناشران دیجیتال گفت: در شش دوره برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال، تمرکز اصلی بر روی فعالان حوزه بسته های نرم افزاری و نشر دیجیتال بوده است اما از آنجا که سخت افزار و نرم افزار مکمل یکدیگر هستند، حضور توامان این دو صنف در کنار هم، می تواند سبد کاملی از ابزار و رسانه دیجیتال را به مخاطب ارایه کند.

«شهرام قربانی» خاطرنشان کرد: سا ل ها است معتقدیم وزارت ارشاد باید با تمرکز بر وظایف حاکمیتی، وظایف اجرایی را به خش خصوصی بسپارد؛ زیرا بخش خصوصی به ضعف ها واقف است و می تواند با این آگاهی زمینه رفع نواقص را برطرف کند.

وی افزود: وزیر ارشاد در نخستین نشست خود با فعالان صنف نشر دیجیتال، تصمیم جدی خود را برای برون سپاری کارهای اجرایی به بخش خصوصی اعلام کرد و تغییر متولی این نمایشگاه پرمخاطب، نخستین اقدام بوده است.

عضو هیات مدیره انجمن ناشران دیجیتال با بیان اینکه روش جدید برگزاری این نمایشگاه، شرایط خوبی را برای حضور ناشران دیجیتال در نمایشگاه فراهم کرده است از تمام فعالان این صنف برای حضور و همکاری در این رویداد دعوت کرد.

خبرهای تصویری

جدیدترین خبرها