Skip to content

گروه علم سنجی فرزان: پذیرش پنجمین مقاله از گروه علم سنجی موسسه فرزان در مجله ای معتبر

پنجمین مقاله گروه علم سنجی فرزان با عنوان
A Scientometric Analysis of 20 Years of Research on Breast Reconstruction Surgery: a Guide for Research Design and Journal Selection
جهت انتشار در مجله بین المللی Archives of Plastic Surgery پذیرفته شد.
این مطالعه بصورت مشترک میان جمعی از اساتید دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و گروه علم سنجی موسسه فرزان (فرادان) به مرحله اجرا درآمد و آذر ماه سال جاری جهت چاپ مورد پذیرش قرار گرفت.
مجله  Archives of Plastic Surgery از مجلات معتبر تخصصی جراحی پلاستیک است که در  Pubmed نمایه می شود.
این مطالعه مقالات منتشر شده در زمینه ترمیم سینه را در تومورها و بدخیمی ها  مورد تجزیه و تحلیل و بررسی قرار داده و به آنالیز جامع  ویژگیهای مقالات چاپ شده در این حوزه پرداخته است.
تحلیل های علم سنجی به طور روز افزونی برای ارزشیابی ها، سیاستگزاریها و تخصیص بودجه و کسب اعتبار بیشتر کاربرد پیدا کرده است.  این مطالعات و مقالات منتج از آنها برای متخصصین و پژوهشگران نیز حاوی مضامین ارزشمندی می باشد و بصورت گسترده مورد استقبال قرار گرفته است.
گروه علم سنجی فرزان (فرادان) هم اکنون با تکیه بر تجارب و توانمندی خود آماده همکاری با مراکز پژوهشی و پژوهشگران کشور در زمینه طراحی و اجرای مطالعات علم سنجی بصورت طرحهای مشترک در حوزه های تخصصی مختلف است.
بخش submission در دپارتمان مشاوره پژوهشی موسسه فرزان با تکیه بر اندوخته علمی و تجربه ۱۰ ساله موسسه در زمینه انتشار مقالات علمی موفق به اخذ پذیرش برای مقاله در این مجله گردید.

خبرهای تصویری

جدیدترین خبرها