Skip to content

End Not Web محصول جدید Thomson ISI

شاید با نرم افزار EndNote و کاربردهای آن آشنا باشید. این نرم افزار یکی از ابزارهای کارا در تنظیم مقاله و مدیریت مراجع می باشد که بنحوی چشمگیر مرجع نگاری را تسهیل کرده است. به عبارت دیگر این نرم افزار یک Personal Reference Database می باشد. عرضه کننده این نرم افزار یعنی شرکت Thomson ISI به تازگی با ارائه نسخه آنلاین آن با نام EndNote Web امکانات جدیدی را در اختیار کاربران قرار داده است.

 

EndNote Web قادر به جستجوی صدها بانک اطلاعاتی آنلاین همچون بانک های اطلاعاتی ISI و PubMed می باشد که فرایند نگارش مقاله را برای پژوهشگران و دانشجویان تسهیل می نماید. این نرم افزار به شما امکان جستجو و وارد کردن و تنظیم کتابخانه ای از مقالات مورد نظر را به هر زبانی از جمله فارسی می دهد.

EndNote Web در بر گیرنده ۲۳۰۰ فرمت مختلف برای مرجع نگاری در متن و فهرست مراجع در انتهای مقاله است که شما را از صرف زمان زیاد جهت تنظیم مقاله و فهرست مراجع آن بی نیاز می نماید. همچنین شما بسادگی امکان تغییر فرمت مقاله را جهت ارسال به مجله ای جدید خواهید داشت.

با استفاده از EndNote Web در هر کجا که هستید با مراجع خود به اندازه یک کلیک فاصله دارید. نوار ابزار EndNote می تواند در Internet Explore و Mozilla نصب شود و فرایندها را برای شما تسهیل کند. برای استفاده از این نرم افزار می توانید به آدرس اینترنتی www.myendnoteweb.com مراجعه نمایید. در صورتیکه فاقد account از Web of Science هستید می توانید یک account برای خود ایجاد نمایید و از مزایای EndNote بهره مند گردید. شما با هر account این امکان را دارید که تا ۱۰۰۰۰ رکورد را ضبط و نگهداری کنید.

 

با عرضه نرم افزار EndNote Web مشکل جابجایی اطلاعات برای پژوهشگران تا حد زیادی حل شده است و انتظار می رود در آینده شاهد افزایش کاربرد و محبوبیت این نرم افزار باشیم.

خبرهای تصویری

جدیدترین خبرها