صفحات اجتماعی

Home arrow صفحه اصلي
هفته ملی بدون دخانیات گرامی باد: ترک سیگار با اپ دودبس

هفته ملی بدون دخانیات (از ۴ تا ۱۰ خرداد ۱۴۰۱) مقارن با روز جهانی بدون دخانیات (۳۱ می ۲۰۲۲) می باشد. در این مناسبت، برنامه های متنوعی برای مبارزه با دخانیات در جهان به اجرا در می آید.

اپلیکیشن موبایل دودبس، تا کنون به صدها نفر برای ترک سیگار کمک کرده است. شما هم امتحانش کنید.


نصب اپلیکیشن دودبس (کاربران اندرویید):

آدرس وب سایت دودبس:

nabecigar.net

اپلیکیشن موبایل "کارآفر: کارآفرینی و کارآفرینی دانش بنیان" آماده شد.

 

اپلیکیشن موبایل کارآفر به اهتمام مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی فرزان، آماده شده است و بزودی نسخه اندرویید آن از طریق کافه بازار، در دتسرس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

در این اپلیکیشن موبایل، متناسب با مراحل کار و نیاز کاربر، امکان استفاده از مشاوره آنلاین (صوتی – تصویری و متنی) وجود دارد.

از دیگر امکانات اپ، می توان به برنامه های آموزشی از جمله، دوره های سه گانه کارآفرینی دانش بنیان، ارائه به سرمایه گذار و نحوه نوشتم طرح کسب و کار اشاره کرد. این دوره ها بصورت چندرسانه ای، عرضه شده است.

اپلیکیشن موبایل کارآفر، دارای ویژگی ها نوین و منحصربفردی نیز هست:

از جمله این موارد می توان به نقشه راه 28 روزه برای طراحی مدل کسب و کار (Business Model) و طرح کسب و کار (Business Plan) اشاره کرد.

"نقشه راه مدل کسب و کار" و "نقشه راه مدل کسب و کار2 برنامه مجزای چهار هفته ای جهت تهیه مدل و طرح کسب و کار هستند. در این برنامه، کاربر،  گام به گام، با طراحی مدل و طرح کسب وکار آشنا می شود و در قالب یک برنامه آموزش توام با عمل، مدل و طرح کسب و کار خود را طراحی و بخش های مختلف بوم مدل کسب و کار را تکمیل می نماید.

در این اپلیکیشن موبایل، کاربر پیام های روزانه و در ساعات های معین، بصورت نوتیفیکیشن روی تلفن همراه خود دریافت می کند. این پیام ها شامل پیام های آموزشی، انگیزشی و اطلاع رسان می باشد که مرحله به مرحله، به کاربر کمک می کند مدل کسب و کار و طرح کسب و کار خود را آماده نماید.

در بخش دیگری از این اپ، کاربر می تواند با پاسخ به سوالات یک پرسشنامه با عنوان پرسشنامه DNA کارآفرینانه، از ویژگی های شخصیتی خود و تناسب آن با کارآفرینی آگاه گردد.

کاربر قادر است هر زمانی برایش مناسب باشد برنامه را شروع کند و در هر ساعت از شبانه روز به فعالیت های آموزشی و تنظیم مدل و طرح کسب و کار خود بپردازد؛ تمامی امکانات این اپ، رایگان است ولی مشاوره ها مستلزم پرداخت هستند.

برگزاری چهارمین جلسه کارگروه 3 جانبه سازمان فنی حرفه ای، وزارت کار و کانون مراکز مشاوره کارآفرینی

 

چهارمین جلسه کارگروه تفاهم نامه 3جانبه سازمان فنی حرفه ای، معاونت توسعه کارآفرینی و اشغال وزارت کار و کانون سراسری مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی برگزار شد.

چهارمین جلسه کارگروه تفاهم نامه 3جانبه با حضور نمایندگانی از 3 طرف تفاهم نامه، شامل سازمان فنی حرفه ای و معاونت توسعه کارآفرینی و اشغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کانون سراسری مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی برگزار شد.

در این جلسه مهندس محمود جانی درمیان رئیس و دکتر غلامرضا حبیبی دبیر کانون حضور داشتند.

در این جلسه توافقاتی به شرح ذیل صورت گرفت:

  • تدوین سند حرفه کارآفرینی و مهارت های کسب و کار با همکاری 3 جانبه سازمان فنی حرفه ای، معاونت کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کانون سراسری ماکز مشاوره و خدمات کارآفرینی
  • مراکز آموزش فنی – حرفه ای و مراکز تخصصی آموزش های کارآفرینی و مهارت های کسب و کار از سوی سازمان فنی حرفه ای در استان های خراسان رضوی، اصفهان، تهران به منظور مدیریت راهبری مراکز معرفی شده توسط کانون سراسری مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی
  • بررسی و ارائه راهکارهای اخذ تسهیلات به متقاضیان از سوی معاونت اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی و تسهیل در قوانین و مقررات مربوطه
  • ارائه روش و فرایند اجرایی اولیه جهت مدیریت راهبری مراکز تخصصی آموزش های کارآفرینی و مهارت های کسب و کار از سوی کانون

در پی این نشست، دکتر رضایی مدیرکل دفتر راهبری اجرای آموزش سازمان فنی حرفه ای، نامه ای به دکتر شاه پسند معاون آموزش سازمان فنی حرفه ای ارسال کرد و نتایج این نشست را گزارش داد.

بر اساس توافق انجام شده در این نشست، پیگیری نتایج و مصوبات جلسه طی 15 روز پس از برگزاری این جلسه و ابلاغ نتایج به طرف های تفاهم نامه و استان های منتخب، ضروری است.

ادامه ...


نتایج: 1 تا 18 از 165