header image
Home arrow گروه‌هاي مطالعاتي arrow خدمات فرزان: نگارش و انتشار
خدمات فرزان: نگارش و انتشار مقاله در مجلات معتبر بین المللی – هدیه ویژه نوروزی به میزان 20 درصد

موسسه فرزان به منظور پشتیبانی از پژوهشگران جهت انتشار نتایج پژوهش های خود و ارتقای جایگاه پژوهشگران ایرانی در عرصه های بین المللی و داخلی، خدمات پژوهشی ارائه می نماید. این موسسه تا کنون صدها مقاله تا حداکثر IF در حد 24 در مجلات معتبر بین المللی منتشر نموده است.


موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان در سال 1383 نخستین مرکز تخصصی نگارش علمی در ایران را پایه‌گذاری نمود. این گروه طی 9 سال فعالیت مستمر در این زمینه و ارائه خدمات به دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و پژوهشگران و هیات علمی از 42 دانشگاه علوم پزشکی کشور، قرین توفیقات چشمگیری بوده است  از جمله آنکه صدها مقاله در مجلات معتبر بین المللی با IF حداکثر 24 منتشر نموده است. در حال حاضر بیش از 100 مقاله نیز در حال نگارش یا پیگیری چاپ است.
 تبدیل پایان نامه ها و گزارش های تحقیقاتی به مقالات پژوهشی جهت چاپ در مجلات معتبر بین المللی، ترجمه و ویرایش مقالات فارسی توسط متخصصان مسلط به زبان انگلیسی جهت چاپ در مجلات معتبر بین المللی، انتخاب مجله و ارسال مقاله برای مجله هدف با توجه به IF و 10 معیار مهم دیگر و پیگیری آن تا مرحله چاپ از جمله مهمترین خدمات پژوهشی موسسه می باشد.

 گروه نگارش علمی پیشرفت مقالات را از مرحله تنظیم تا چاپ آن رصد می نماید و پس از ارسال مقاله به مجله (submit) نیز از طریق تماس مستمر با مجله، ضمن انجام اصلاحات مورد نظر سردبیر، روند چاپ مقاله را پیگیری می كند.

این موسسه بصورت رایگان مقالات و مطالعات پژوهشی را از نظر ملاحظات متدولوژیک، آمار، نگارش علمی، زبان، وجود plagiarism در آن و ... ارزیابی نموده و نتایج آن را در اختیار پژوهشگران ارجمند قرار می دهد.

موسسه فرزان در حال توسعه خدمات به پژوهشگران ایرانی در خارج كشور است و از گروه فرهیختگان ایرانی مقیم خارج از كشور دعوت به همكاری می نماید.

از دیگر دستاوردهای گروه نگارش علمی (SWT) تالیف کتاب مبانی نگارش علمی است. اعضای گروه در تالیف این کتاب ضمن بهره‌مندی از بهترین و جدیدترین منابع، تجربیات خود را در طول مدت فعالیت به رشته تحریر درآورده‌اند. همچنین جهت تالیف بعضی فصول از برترین کارشناسان در موضوع آن فصل دعوت شده است تا بر کیفیت و ارزش محتوای کتاب افزوده گردد. استقبال چشمگیر دانشگاهها و پژوهشگران کشورمان از این اثر، منجر به اتمام چاپ اول و  دوم کتاب مبانی نگارش علمی در مدت کوتاهی شد.

 

 
موسسه فرزان افتخار دارد كه به عنوان نخستین مرکز نگارش علمی ایرانی پشتیبان پژوهشگران كشورمان در انتشار نتایج تحقیقات خود باشد.امید است به فضل الهی گامی هر چند کوچک در راستای اعتلای دانش پرشکی در ایران و احیای جایگاه تمدن ایرانی و اسلامی در عرصه انتشارات پژوهشی برداشته باشیم و حاصل آن مورد استفاده پژوهشگران کشورمان قرار گیرد.

مرکز تخصصی نگارش علمی فرزان هم اکنون به پژوهشگران کشور در زمینه های ویرایش و نگارش مقالات پژوهشی، ترجمه متون پژوهشی، پیگیری چاپ مقالات در مجلات و متدولوژی و ملاحظات آنالیز آماری در مطالعات ارائه خدمت و مشاوره می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر بویژه اطلاع و استفاده از هدیه ویژه نوروزی موسسه به اعضای هیات علمی به میزان 20 درصد می توانید با ما تماس حاصل فرمایید. 


خدمات فرزان: نگارش و انتشار مقاله در مجلات معتبر بین المللی – هدیه ویژه نوروزی به میزان 20 درصد 1049
خبرنامه

دیگر شماره ها

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
صفحات اجتماعی