header image
Home arrow خبرنامه الکترونیک فرزان arrow خبرنامه شماره 44 فرزان - مرداد 1389 arrow خبر فرزان: دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بسته کامل فراسای پژوهش را تهیه کرد.
خبر فرزان: دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بسته کامل فراسای پژوهش را تهیه کرد.

دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بسته کامل فراسای پژوهش را برای استفاده اساتید، پژوهشگران و دانشجویان این دانشگاه تهیه کرد. از این پس دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به مدت 1 سال از این امکان بهره مند می شوند.

گفتنی است که فراسا هم اکنون دربرگیرنده بیش از 40 دوره آموزش پژوهش به شکل الکترونیک (E-learning) می باشد که در قالب شش بسته آنلاین آموزش پژوهشگر (فراسای پژوهش) تدارک دیده شده است. تعداد دوره ها مرتب در حال افزايش است. 

در کنار طراحی و تدوین محتوا توسط اساتید برجسته، طراحی آموزشی این دوره ها توسط كارشناسان زبده صورت گرفته است؛ بنحویکه اهداف آموزشی، تعیین گروه هدف، سرفصلهای آموزشی، زمانبندی هر درس، منابع بیشتر برای مطالعه، پیش نیازهای دوره، واژگان آموزشی و لینکهای اینترنتی مفید از مختصات تمامی دوره هاست.

در تمامی دوره ها، از سیستم های آموزشی مولتی مدیا جهت آموزش و یادگیری بهتر بهره گرفته شده است. فلش های آموزشی و متن گویا از جمله این ویژگی ها است. گرافیک چشم نواز سامانه فراسا نیزعامل مهمی در ایجاد و تقویت انگیزش یادگیری است.

صفحات اجتماعی