صفحات اجتماعی

Home arrow صفحه اصلي
سخنرانی دکتر غلامرضا حبیبی کارآفرین برتر ملی و مدیر مرکز مشاوره کارآفرینی فرزان

دکتر غلامرضا حبیبی، کارآفرین برتر ملی و مدیر مرکز مشاوره کارآفرینی فرزان در اولین سمپوزیوم ارتباط پژوهش در زیست فناوری با صنعت در خصوص "دانشگاه کارآفرین - دانشگاه نسل سوم" سخنرانی کرد. این سمپوزیوم به همت پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری برگزارگردید.درجریان این سمپوزیم، دکتر حبیبی، کارآفرین برتر استان تهران و کارآفرین برتر ملی، ضمن برشمردن ساختار و نمونه های دانشگاه کارآفرین در دنیا و منطقه، برنامه ای جهت حرکت به سوی دانشگاه کارآفرین ارائه دادند. وی همچنین با حضور در پانل تخصصی، به پرسش های حاضران پاسخ داد.

در این همایش سخنرانی های دیگری با موضوعات نیازهای صنعت در حوزه ی فناوری های زیستی، الزامات صنعت جهت تعامل با دانشگاه، کارآفرینی در حوزه ی فناوری نوین، راهکارهای سودآور ساختن فناوری های نوین و شرکت های دانش بنیان، تجاری سازی فناوری از نگاه نهاد های صنعتی، الزامات فناوری های زیستی جهت ورود به صنعت، چگونه برای سرمایه گذاری طرح بنویسیم و چه شاخص هایی برای سرمایه گذار قابل توجه است و دانشگاه و توسعه اقتصادی ارائه شد.

موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان به عنوان کارآفرین برتر استان تهران و کارآفرین برتر ملی از سوی ریاست جمهوری اسلامی ایران و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد تقدیر قرار گرفته است. مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی فرزان وابسته به این موسسه، دارای مجوز از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد. این مرکز عضو هیات مدیره و نایب رئیس انجمن صنفی مراکز مشاوره کارآفرینی استان تهران است.

مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی فرزان آماده همکاری با دانشگاه ها، جهت حرکت به سوی دانشگاه کارآفرین یا دانشگاه نسل سوم است.

برگزاری رویداد استارت آپی طلوع برکت با همکاری مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی فرزان

طلوع برکت رویداد استارتاپی اسلامی - قرآنی است که طی یک برنامه فشرده سه روزه شرکت‏کنندگان را با فضای کارآفرینی اسلامی – قرآنی در کشور و جهان آشنا کرده و آنها را نسبت به فرصت‏ها، تهدیدهای این حوزه آگاه می کند. در این برنامه، شرکت کنندگان، فرصت همکاری و بهره گیری از تجربیات کارآفرینان برتر را خواهند یافت.به گزارش روابط عمومی مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی فرزان، در این رویداد فضای واقعی ایجاد کسب‏وکارهای اسلامی - قرآنی برای شرکت‏کنندگان شبیه سازی می‏شود به طوری که شرکت کنندگان در محیطی پویا و خلاق تیم های کاری خود را تشکیل داده و مراحل راه اندازی یک کسب و کار اسلامی – قرآنی را از ابتدا تا انتها به صورت فشرده تجربه می کنند.

ادامه مطلب ...
با دریافت مجوز نشر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی/ انتشارات فرزان آغاز به کار کرد

  موسسه توسعه دانش، پژوهش و فن آوری فرزان، با دریافت مجوز نشر از معاونت  امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فعالیت خود را در حوزه نشر کتاب آغاز کرد. 

این موسسه پیشتر مجوز نشر دیجیتال را دریافت کرده بود و به عنوان ناشر دیجیتال فعالیت ها و خدمات چشمگیری داشته است.  همچنین در کارنامه موسسه، فعالیت در حوزه نشر کتاب نیز مشهود است. براساس این مجوز، کتاب های آتی موسسه توسعه دانش، پژوهش و فن آوری فرزان مستقیما توسط انتشارات فرزان منتشر خواهد شد. 

 موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان، کارآفرین برتر ملی و کارآفرین برتر استان تهران در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT)، فعالیت خود را در آذر ماه سال ۱۳۸۰ آغاز کرده است. این موسسه عضو پارک فناوری پردیس است و تا کنون صدها مقاله داوری شده در مجلات معتبر بین المللی منتشر کرده است. 

موسسه فرزان طی سال های اخیر صدها هزار نسخه کتاب الکترونیک و محتوای آموزشی برحامل (لوح فشرده) و برخط (آنلاین)از جمله بصورت چندرسانه ای یا html در بیش از 200 عنوان منتشر نموده است و یکی از بزرگترین محتواهای آموزشی به زبان فارسی را روی شبکه جهانی اینترنت عرضه می نماید.

این موسسه و همکاران آن ضمن انتشار هزاران صفحه کتابهای پزشکی و سلامت، سابقه دریافت جوایر مختلف کتاب از جمله کتاب سال دانشگاهی، کتاب سال دانشجویی، کتاب برگزیده جشنواره ابن سینا و کتاب برگزیده جشنواره شهید هدایت را بعضا در نوبت های متوالی داراست.

انتشارات فرزان از اجرای پروژه های مشترک و همکاری با دستگاه های مختلف در حوزه نشر کتب بویژه در زمینه سلامت و فناوری استقبال می نماید.

ادامه مطلب ...
ادامه ...


نتایج: 73 تا 90 از 151